Wpis z mikrobloga

#unknowrozdaje + #rozdajo + #fitbit

Mam do oddania TRZY opaski sportowe FITBIT CHARGE (ale czytaj dalej CAŁY opis!).

Wśród nich jest jedna w wersji HR (z licznikiem heart rate) i dwie w wersji podstawowej.
Każda z opasek jest w pełni sprawna, aleee... każda ma też zerwany pasek. Klej który trzyma bransoletę i mechanizm jest bardzo złej jakości, więc rozwaliłem Fitbita aż 3x, a producent 3x wymieniał mi go za free na nowego.

Z racji tego, że dostawałem tylko nową opaskę a nie cały zestaw, to nie mam do nich ładowarki - trzeba sobie załatwić.
Jedna z opasek ma lekko pękniętą plastikową osłonę wyświetlacza (widać na fotce) oraz urwany przycisk kontrolny.

Ładowarka to koszt ~9zł:
https://www.gearbest.com/other-batteries-chargers/pp_216535.html?wid=1433363&lkid=14188585
Bez refa:
https://www.gearbest.com/other-batteries-chargers/pp_216535.html?wid=1433363

Technicznie są OK. Liczą kroki, mierzą statystyki snu, zliczają pokonane piętra, łączą się z telefonem/komputerem - wizualnie nie wyglądają jednak fajnie. Urządzenia siedziały 2 lata w szufladzie. Nie ładowałem ich, nie uruchamiałem. Jak zdjąłem z ręki tak włożyłem do szuflady i leżą do dziś dnia.

Może dla jakiegoś fanatyka elektroniki lub dla jakiegoś cebulowego zbieracza złomu to wygląda atrakcyjnie?
Jeśli ktoś chce się bawić w sklejanie tego, wymianę paska itp, to mogę to oddać w cenie przesyłki.
Jeśli nikt nie będzie chciał, to urządzenia idą na śmietnik.

Chętnych proszę o zgłaszanie na priv. Jeśli chętny będzie jeden, to pakuję wszystkie w jedną kopertę i wysyłam.
Jeśli chętnych będzie 3+, to pierwsze 3 osoby dostaną po jednym Fitbicie.

Koszt nowego urządzenia to jakieś 180zł. Ja oddaję za cenę przesyłki.

imlmpe - #unknowrozdaje + #rozdajo + #fitbit 

Mam do oddania TRZY opaski sportowe ...

źródło: comment_KoliCwBtRcY2cUTQ6zGK7a4CfYA776Lt.jpg

Pobierz
  • 11
@imlmpe: to aż taki szmelc odwalił fitbit? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Pomyśleć, że dla promowania tego uwalili tak piękny sprzęt jak Pebble (°°
Swego czasu marzyłem właśnie o fitbit HR, ale gdy zacząłem korzystać z Pebble to zrozumiałem że opaska bez wyświetlacza nie ma dla mnie sensu...

P.S. Dlaczego dwie zwykłe a jedna HR? Skończyły im się
Dlaczego dwie zwykłe a jedna HR? Skończyły im się zwykłe i wymienili na wyższy model?


@enron: dokładnie tak. Dwa razy podsyłali Charge, a raz mi napisali, że ten model jest już wycofany z produkcji, to mi dadzą nowy Charge HR - w sumie fajnie z ich strony. Szoda, że nowy rozleciał się tak samo szybko jak stary :D