Wpis z mikrobloga

Bardzo dobrym powodem by usunąć wszystkie normickie social media jest już nawet nie fakt, że większość twoich normie znajomych się parzy, robi dzieci, bierze kredyty na mieszkania i oczywiście ma lepsze życia od twojego - taka już ich specyfika, stan normatywny do którego większość aspiruje i w mniejszym lub większym stopniu spełnia. Najgorsi są ci którzy byli tacy jak ty lub gorsi, a teraz możesz ich obserwować z partnerkami/partnerami i to odbiera ci całą nadzieje.

Gdzieś jeszcze w szkole średniej znałem takiego piwniczaka, dosyć mocno społecznie #!$%@?, obiektywnie rzecz biorąc mało atrakcyjny i już wtedy połknął czarną pigułkę pozbawiając się nadziei i mówiąc rzeczy w stylu: "i tak żadna mnie nie chciała i chcieć nie będzie" albo że jest "skazany na porażkę" teraz mogę obserwować sobie rzeczonego piwniczaka oznaczajacego swoje kochanie w jakichś #!$%@? postach czy tam wstawiającego wspólne zdjątka. To kłuje boleśnie i odbiera wszelką nadzieję, bo ty z pozoru bardziej normalny i tak nie miałeś nawet namiastki tego i już jest zbyt późno żeby nadrobić niektóre rzeczy. Nadzieja na zmiane to najgorsze gówno, bo trzyma w jakiejś ułudnej rzeczywistości gdzie może coś się uda, chciałbym ja dawno porzucić i bujnąć się na linie.

#przegryw #stulejacontent #tfwnogf ##!$%@? #depresja
Almostawizard - Bardzo dobrym powodem by usunąć wszystkie normickie social media jest...

źródło: comment_LOklcNQgz1k7gZBGayoMOktxUj94U7UM.gif

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Almost_a_wizard: najgorsze jest to, że nie ma jak nadrobić. A tak mi mówili wszyscy, że jeszcze przyjdzie czas i na mnie. W sumie ciekawe, kiedy.
A podejście szanuję. Sam mam całą aktywność usuniętą z FB. A konto mam tylko po to, żeby pisać z 3-4 osobami.
  • Odpowiedz
@Almost_a_wizard: nie sugeruj się social media bo ludzie tam wrzucają tylko te najlepsze selfiki z serii 60 zdjęć i na koniec ulepszone filtrami, wydarzenia typu ukończenie szkoły, dostanie pracy, początek związku czy ślub, a nikt nie wstawia oprócz jakiejś patoli kłótni, zdjęć siniaków bo spadli ze schodów itp. Plus dużo ludzi rzadko wrzuca cokolwiek i tak naprawdę to w ogóle nie oddaje ich aktualnej sytuacji.
  • Odpowiedz