Wpis z mikrobloga

@tadocrostu: Przeca dawałeś już specyfikację w pierwszym wpisie.
Tak czy inaczej - brak NFC, brak B20 to dwie największe wady i nawet za 500zł bym przez to nie brał. Jeżeli jeszcze nie dałoby się odblokować bootloadera to bym nawet nie brał pod uwagę...
@Kapitan-Planeta:

IPS w moim mixie 2 działa super dobrze i w przeciwieństwie do amoleda się nie wypala.


Bo dobry IPS jest dobry. Poza tym nie przesadzajmy z tymi ekranami. Ważniejszy jest IMO aparat niż ekran. Ten powinien być jasny w słońcu i ciemny w ciemności. Kwestia kolorów jest IMO mniej istotna, choć wpływa na odbiór telefonu.
@szybkaszyba: @worm_nimda: co wy z tym brakiem LTE 800. Przez 2 lata bujałem się z Leeco x620 który też nie miał i wszędzie 4G miałem... sieć plus.. to co za problem? No a NFC w phonie za 700 PLN ?! Co jeszcze? Może indukcyjne ładowanie i cztynik linii w ekranie?
@tadocrostu: Przecież brak NFC to nie dlatego, że telefon jest tani, bo można znaleźć tańsze telefony i z niższej półki z NFC na rynek europejski. Chodzi o użyteczność.
B20 jest niepotrzebne jak jest się w miastach. Na peryferiach może się przydać.
Najwyraźniej jesteś targetem takiego telefonu. Ja nie.
Osobiście to nawet za 1000zł bym był nim zainteresowany jakby miał NFC i B20.
@tadocrostu: Brak amoleda - pikuś
brak b20 - #!$%@?ć, nie mieszkam w dżungli w szałasie
Ale brak NFC... :< owszem, wiadomo, że chińczyki nie potrzebują do płatności mobilnych NFC, ale my potrzebujemy.