Wpis z mikrobloga

@Dariel: Nie lubię typa, ale pewnie za chwilę znajdzie się kilkanaście następnych panienek szukających łatwego piniondza a co najwyżej ich ręki dotknął xD
  • Odpowiedz
@szuwarek: też nie przepadałem za CR7, ale jak opuścił Real to jakoś mi niechęć do niego przeszła :P. Ogólnie gościa szanuję za osiągnięcia i jedyne kogo mógł gwałcić to bramkarzy drużyn przeciwnych ;)
  • Odpowiedz
@szuwarek: Przeczytałeś o tej konkretnej sprawie? On sam się przyznał. Że mówiła cały czas nie, że starała się zasłonić pochwę ręką, więc zgwałcił ją analnie bo "(zasłaniając ręką przód) uczyniła się w ten sposób (tył) dostępną", a gdy skończył przeprosił i powiedział mniej więcej coś takiego: przepraszam, jestem w 90% dobrym człowiekiem.

Cały zapis sprawy, dokument powództwa jest dostępny w internecie.

To by było na tyle jeśli chodzi o "panienkę szukającą
  • Odpowiedz
@obraza_majestatu

Przeczytałeś o tej konkretnej sprawie? On sam się przyznał.


Niby gdzie? Mówisz o tych kwestionariuszach w mailach, gdzie były podane pseudonimy, które nawet jeśli mogłyby stanowić jakiś dowód, to powinny być objęte tajemnicą zawodową?

Są lepsze dowody na to, że Hitler wiedział o holokauście.

Cały zapis sprawy, dokument powództwa jest dostępny w internecie.


Proszę, byś go pokazała.

Właśnie sprawa zupełnie nie jest oczywista. Ronaldo może jest gwałcicielem, wtedy niech idzie siedzieć.
  • Odpowiedz
Nie lubię typa, ale pewnie za chwilę znajdzie się kilkanaście następnych panienek szukających łatwego piniondza a co najwyżej ich ręki dotknął xD


@szuwarek: Nie lubię typa, ale bardziej nie lubię feministek, więc napiszę jakże niewyświechtany gównokomentarz o tym, że to na pewno dobry chłopak był, a kobiety na pewno kłamią, żadnych gwałtów i molestowania nie ma.
  • Odpowiedz
@Dariel: Jako gość który go zupełnie nie trawi jako człowieka to muszę przyznać, że wkurza mnie ta nagonka na niego. Kolejne agentki łakome na łatwą kasę i splendor promowania się na jego nazwisku. Nic tylko czekać aż Messi dostanie podobny pozew od jakiegoś gnoma.
  • Odpowiedz