Wpis z mikrobloga

#bialystok #koba warto przedłużać u nich internet ? jestem stałym klientem od wielu lat, zawsze na czas płace, umowa już dawno przeszła w nieokreślony, dzwonią i gówno promocje dają tzn. żadne ale dzwonią że proponują ( ͡° ͜ʖ ͡°) mam teraz 5mb za 30pln i czas na zmianę, a że od 6 lat jestem ich klientem i mają mnie gdzieś, z chęcią zmienią na coś normalnego :)
  • 21
@pomarancza_testovirona: słyszałem ostatnio wiele negatywnych opinii o Kobie i szkoda je słyszeć, bo kiedyś była to nastawiona na klienta, bardzo dobra firma. Pamiętam jak wyniosłem się z domu od rodziców w 2006 roku i sami zadzwonili do taty, że "drastycznie" zmalało wykorzystanie łącza i proponują przejść na mniejszy pakiet, bo szkoda pieniądze w błoto wyrzucać...
@futbolski: od zawsze byli "frontem do klienta", tylko jakość samej usługi była dobra. Ja, będąc ich klientem od lat, nie mogłem nawet ugadać, żeby ponowne podłączenie było za darmo, tylko chcieli 250zł za "aktywację usługi"
@Vein: Nigdy nie dane mi było odczuć, że jako klient jestem wrogiem. Pamiętam gdy chodziło się płacić za internet do mieszkania prezesa, gdzie biuro i serwerownia znajdowały się na dolnym poziomie piętrowego łóżka i o co by Pana Konrada nie poprosić, zawsze starał się dogodzić. A to zewnętrzne IP dawał "do testowania" na rok za friko, a to podnosił quota na serwerze gdy zaczynało brakować miejsca... Zresztą do tej pory korzystam
@futbolski: tak, też tak chodziłem i płaciłem, jeszcze mi sam Konrad kabel ciągnął, ale miałem przerwę w usłudze (już przestałem tam mieszkać), po 2-3 latach chciałem odwiesić usługę "nie mamy pana umowy", no to nowa umowa "250zł za aktywację". Poszedłem do Konrada, na co on stwierdził ,ze "nic zrobić nie może", to rzuciłem, że chciałbym też zarabiać 250zł za wklepanie jednej linijki w terminalu i posłałem ich na drzewo.
@futbolski: #!$%@? kolejny śmieszek heheszek. Piszesz najpierw, że zawsze byli otwarci na klienta, pokazuję, że byli otwarci, ale otworem odbytniczym (jak im konkurencja w postaci Cybernet zniknęła). Konrad jest bucem któremu nikt na konferencjach providerów reki nie podaje. Spróbuj wypowiedzieć u nich umowę, to Ci każą pisać odręcznie wniosek. Nikomu już nie polecę Koby. Korzystam z ich usług, ale daleki będę od polecania.
@pomarancza_testovirona: weź pod uwagę, że nie miałbyś już nigdy więcej umowy na czas nieokreślony nawet po upływie 2 lat. tzn miałbyś, ale chyba ze 2x drożej, a jak nie chcesz to podpisuj kolejny aneks na 2 lata. ostatnio mieli mega dużo ddosów (mam w domu ich skrętkę, żadne radio). Generalnie zrobili się korpo i chodziły słuchy, że chce sprzedać firmę jakiemuś dużemu graczowi, więc ostre parcie na maksymalizację liczby klientów może