Wpis z mikrobloga

se patrze na polecane zestawy na purepc, i widzę ze nie polecają nic z intela do 5k a ja chce wydać ze 2-3kmax
faktycznie AMD teraz takie dobre?
kiedyś kupiłem kompa na amd i byłem zawiedziony, bo tylko w benchmarkach mieli chyba dobre wyniki a w użytkowaniu tragedia i mam uraz. Ale to dawno temu było
#pcmasterrace #amd #intel
  • 18
@krabat: szukam opini postronnych osob bo kto wie czy autor postu nie ma jakiegoś układu ze sprzedawcami ( ͡° ͜ʖ ͡°) to już dość popularny serwis tak ze tego
@rebul4: AMD jest gorsze trochę w grach, ale przy obecnych cenach kupując AMD zostaje ci kasa na lepszą kartę graficzną i wydajność i tak jest dużo większą nic z intelem

Intel ma sens jak chcesz wywalić powyżej 6 koła na zestaw i liczysz kazdy FPS bez względu na kasę
@rebul4: No teraz w tej kwocie to chyba najsensowniejszy wybór, przedtem była prosta sprawa, w cenie np. Ryzen 2600X miałeś niewiele drożej i5 8600K, dzisiaj za różnicę w cenie masz wybór pomiędzy intelem albo ryzenem + płyta główna.
@Jurigag: O widzę kolejny fanboy, każdy normalny człowiek cieszy się z tego, że ryzeny dały dokopać intelowi, ale tylko fanboye mogą twierdzić, że intel nie ma nadal przewagi w wydajności.
@FireDash: no bo nie ma w zastosowaniach profesjonalnych, lol, są inne rzeczy niż gry, fanboyem to ty jesteś próbując twierdzić że 2600x jest gorszy od 8600k, są to procesory na tej samej półce wydajnościowej i do niedawna cenowej
@FireDash: @Jurigag:
Dobra nie chciało mi sie za wiele myslec kupiłem graty z AMD te co purpec poleca
AMD Ryzen 3 1300X
MSI B350M Tomahawk
2x 4 GB G.Skill 3000 MHz CL16
SilentiumPC Vero L2 500W

zobaczymy co to przyjdzie i jak to bedzie smigać. Grafe sobie na razie darowałem, bo nie gram, to mi stara chyba wystarczy, później sobie kupie jakąś jak poczuje potrzebę.