Wpis z mikrobloga

@1kBona9Fides7 chcialem wbic elite 2 bo sa tam mega paczki 2 ale nie rozegralem pierwszych meczy i zabraklo mi doslownie 30 pkt XD ale po tym jak dropnelem modric`a i lacznie z tych paczek jestem na okolo 200k na plusie to juz to juz chyba bede ta elite 3 wbijal co tydz
@niezlygosciu: mi mało co brakowało do elity 1 ale #!$%@? 2 mecze w ostatniej aktualizacji rywali wczoraj bo sie rzuciłem na poziom legendarny i bot mnie zgnoił jak tylko chciał xd mogliby dawać lepsze nagrody za squad battles albo tak jak w division rivals ze mozna wziać sobie same coinsy bo napierdzielania na taka elite 1 jest tyle ze nie mam wgl ochoty grac division rivals i sobie je odpuszczam i
@1kBona9Fides7: Ja w tym tygodniu jestem zachwycony nagrodami za SB. Wbiłem Elitę 1 i oprócz gwarantowanych 30000 coins, udało się trafić Varane, Jesusa, Luisa Filipe i Eric Bailly + trochę mniej wartościowych kart. Wychodzi ponad 300 k do przodu, więc jest gitara :)

A i taka ciekawostka: poleciał mi też strój PSG, ten specjalny na LM z logo Jordana - patrzę na cenę na rynku, a tam 2 karty dostępne i
@1kBona9Fides7: Fakt, miałem dzisiaj trochę farta, ale u mnie jest mowa o dwóch paczkach, bo jakby to z jednej poleciało, to by za pięknie było :) ogólnie szczęście przy paczkach mam średnie, dlatego ich kupno za coinsy ograniczam do minimum ( ͡° ʖ̯ ͡°)