Wpis z mikrobloga

Jeśli to będzie typowe mma to magical wygra przecież xD Wątpię żeby ten krasula cokolwiek zrobił na taka masę jaka ma magical no i jeśli coś poćwiczył magical to powinno pójść gładko dla niego. W sumie i tak to jest losowanie w tej walce jeszcze żeby nie było ze nie dojdzie do walki bo któryś palca komuś włoży do oka xD ( )
  • Odpowiedz
@devorious: przecież oni nie #!$%@? sie na poważnie. magical zapenwe również uważaj aby niczego nie #!$%@?ć na u2 (o ile tam jest coś nie #!$%@?) - nie wiem, ale obejrz to raz jeszcze i zobacz że magical nic nie próbował robić zbytnio
  • Odpowiedz
@andrewasos: nawet twój krzywy idol widocznie jest wykopowym ekspertem

swoją drogą gdzie ty tu wymagasz oceny eksperta, skoro każdy normalnie myślący człowiek wie jak wygląda klepanka na jaja a kiedy na poważnie xD
  • Odpowiedz
@sprzedamkontonawykopdrogo: niestetyz nie mam krzywych idoli, z "wielkiej dwojki" zawsze ogladalem jedtnie prostego i spasionego. wiem jak wyglada klepanka, a jak bojka, nie wiem tylko po co wy sie rozpisujecie nt przepyxhanki dwoch meneli na melinie. Jesli jakies ameby piwniczne wziely to za "walke"xD to dajcie im tym zyc, nie niszczcie ich swiata ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz