Wpis z mikrobloga

Nie da się zakopać toporu wojennego i życ zgodnie ze swoim sumieniem, wykopałem - byście nie czuli się poszkodowani i zakopałem - bym ja się nie czuł


@Petty94: Trzecim etapem musi być #usunkonto, inaczej nie ma zgody ze wszechświatem.
  • Odpowiedz
ciekawe, że te same osoby, Brzytwa, idewons, cicercumcole, domperignon i kilka innych kilkukrotnie klikają zakop, cofają go i znowu. Ciekawe, czy ma to jakiś wpływ na algorytm pozycjonowania znalezisk?


@Nieprzyjazny_Ziemniak: jesli możesz udokumentuj to i zgłoś. Być może tak, ale to juz @moderacja musiała by się w tym zakresie wypowiedzieć.
  • Odpowiedz
Nie da się zakopać toporu wojennego i życ zgodnie ze swoim sumieniem, wykopałem - byście nie czuli się poszkodowani i zakopałem - bym ja się nie czuł.


@Petty94: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
ciekawe, że te same osoby, Brzytwa, idewons, cicercumcole, domperignon i kilka innych kilkukrotnie klikają zakop, cofają go i znowu. Ciekawe, czy ma to jakiś wpływ na algorytm pozycjonowania znalezisk?


@Nieprzyjazny_Ziemniak: No to ciekawe zagadnienie, by trzeba eksperyment zrobić ;)
Też się nad tym zastanawiałem..
  • Odpowiedz