Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się nad zakupem #vst Serum, są jakieś sensowne alternatywy na ten moment? W systemie Rent to own to w sumie nie takie duże obciążenie i raptem 40zł miesięcznie zawsze się uzbiera a po czasie jest na własność, zwłaszcza że kiedyś to 400zł na fajki miesięcznie szło.

Czego sami używacie? Warto mieć taki kombajn zamiast tańszych wtyczek? Raz a dobrze?

#produkcjamuzyki #syntezatory #daw #ableton #flstudio #reason
Kotimisio - Zastanawiam się nad zakupem #vst Serum, są jakieś sensowne alternatywy na...

źródło: comment_9xYnGFdAkLWJC8ThYQ9RmcdiU4J0XRnH.jpg

Pobierz
  • 18
tez mysle czy by tego nie kupic. wielu ludzi poleca ze dobre synthy wychodza. Lubie wyciagac z wtyczek jak najwiecej dlatego caly czas katuje massiva zakupionego 5 lat temu xD
@Kotimisio: BTW nie ma jednoznacznej odpowiedzi na zadane przez ciebie pytanie bo w sumie ile ludzi tyle opinii. Jeden powie ci tak, drugi tak. Kasę i tak wydasz bo ludzie lubią sobie kupować rzeczy, ale potem niekoniecznie z nich korzystają. Pozwolisz, że rozbije twoją odpowiedź na 3 pytania:

Warto mieć taki kombajn zamiast tańszych wtyczek?


I tak i nie. Zależy od stylu pracy i jaką muzykę tworzysz. Jeśli chcesz coś tanecznego
@xandra: Ale ten Thorn ma zajebisty arp :D

@Adel87: Widziałem zapowiedź Massive kilka dni temu właśnie i poczekam na jakieś review. Bassline 3 wygląda świetnie, jak będzie miejsce to wypróbuję. Europa ma świetne demo na WWW, można się pobawić i też mi się spodobała. Chciałem się ograniczyć do jednego kombajnu a już Thorn bardziej mi się wkręcił niż Serum :D

@MrXavery: Serum jest fajny i całkiem intuicyjny jak już
@MrXavery: Tak jak pisałem, nie że "gorszy" tylko bardziej manualny, więcej rzeczy trzeba robić ręcznie. Dzięki za tipa, za cholerę nie wiem czemu się #!$%@?łem ciągle z altem do siatki.