Wpis z mikrobloga

Kilka dni temu kilku śmiesznokreskowców dawało maksymalnie kilka dni na mega dump (nie powiem kto) I jak tam wasze przepowiednie? Ja nie mówie, że to zaraz nie je@nie ale coś wasze kreski z painta po raz 78219 zawiodły. Mnie zastanawia ile jeszcze co niektórzy będą się kompromitować i dawać innym rady inwestycyjne na podstawie kresek których działanie było tysiące razy obalane. Oglądacie jakiegoś Prezesa czy innych przepowiadaczy o wątpliwej reputacji a potem głosicie takie zabobony. Ludzie ogarnijcie się TO W KRYPTOWALUTACH NIE DZIAŁA!!! (sam liczę na spadki ale NIKT NIE WIE KIEDY I GDZIE)
#kryptowaluty #ezoteryka #przepowiednie #magia #analizatechniczna #smiesznekreski
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Manah: rysowanie kresek daje możliwe scenariusze ktoś tak z wykopu kiedyś mówił. Scenariusze są dwa urośnie lub spadnie. Do czego potrzebna jest analiza techniczna w rynku o maluteńkiej kapitalizacji gdzie jeden wieloryb może swoim zachowaniem zachwiać kursem? Ponadto czasem fakeowy news robi pump lub dump gdzie tego nie da się przewidzieć z wykresu. Totalny bezsens a bronienie tej metody to tak jakby bronić płaskoziemców. Do mnie przemawiają tylko fakty a
  • Odpowiedz
@Emperor616: @cyberpunkbtc: W analizie sugerowałem się tzw. Wachlarzem Fibonacciego. Spodziewałem się, że kurs nie przebije trzeciej linii spadków jednak jest ona coraz bardziej naruszana. W tym wypadku dziwi brak zdecydowanej reakcji wzrostowej. Obecny i poprzednie bearmarkety ograniczała linia MA 30 (biała krzywa) oraz w ostatnim okresie spadków MA 20 (fioletowa krzywa). Jeśli przebijemy MA 30 to będzie to wskaźnik dla dalszych wzrostów. Ostatnio do gry weszła linia MA
Manah - @Emperor616: @cyberpunkbtc: W analizie sugerowałem się tzw. Wachlarzem Fibona...

źródło: comment_60cyGlyI5TGWdzsPfBHCCK7quSeFWPDq.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Emperor616: nieprawda. Wiadomo, ze to nie dziala zawsze bo rozne scnariusze, rozni gracze z roznym kapitalem, ale ludzie maja taka a nie inna psychike, do tego dochodzi troche atawizmow ktorych nie da sie przeskoczyc. Dziala chociazby z tego wzgledu, ze ludzie czesto robia sobie take profit/stop loss na lokalnych szczytach i w wyniku tego odbija sie od oporu/wsparcia na wysokosci lokalnych szczytow.

I tak dalej.
  • Odpowiedz
@Emperor616: Ogólnie śmieszne kreski z painta nadal obowiązują. Śmieszne kreski nie zawodzą. Zawodzić może ich interpretacja, szczególnie jeśli jest oparta o myślenie życzeniowe.
  • Odpowiedz
@Manah: no właśnie tak mówią wszyscy wróżbici jak Pan Maciej czy Jackowski. Taka sama gadaninia, że to działa ale źle zostało zinterpretowane gdzie im wprost ludzie pokazują, że właśnie się pomylili. "Nie nie nie to nie zawodzi" zawsze się tak tłumaczą. Tutaj jest to samo. Ludzie którzy obracają miliony w tradingu mówią, że to nie działa https://comparic.pl/analiza-techniczna-vs-kostka-gry-rafal-zaorski-z-nowym-eksperymentem/
Jest tysiące dowodów na to jak analiza nie zadziałała przy wszystkich pompkach, niespodziewanych
  • Odpowiedz
wy ze swoimi kreskami narażacie całą branże kryptowalut na śmieszność.


@Emperor616: co ty gadasz, co najwyżej własne portfele na wyzerowanie, każdy się bawi tak jak lubi i nie ma co bulodòpič
  • Odpowiedz