Wpis z mikrobloga

Miraski, mam pytanie. Kilku moich zidiociałych sąsiadów pali w piecu odpadami...
Głównie śmieci ze stolarni - jakieś płyty itp. Straszne gówno pełne kleju i chemii. Smród taki, że czuć nawet przez zamknięte okna. Urządzają mi dosłownie komorę gazową i skracają życie.
Gdzie można takich zgłosić anonimowo i bezpiecznie, a jednocześnie skutecznie - niestety zarówno ja i oni nie planujemy wyprowadzki, więc chciałbym sobie żyć dalej spokojnie i bez ich nienawiści skierowanej w moją stronę - a tak się stanie, gdy dowiedzą się, że to ja ich zgłosiłem ¯\_(ツ)_/¯
#smieci #sasiedzi #donosyzewsi #pytanie #ekologia
  • 13
więc chciałbym sobie żyć dalej spokojnie i bez ich nienawiści skierowanej w moją stronę - a tak się stanie, gdy dowiedzą się, że to ja ich zgłosiłem


@Sebgat: Olej kretynów, zdrowie jest ważniejsze niż sąsiad który mówi dzień dobry.
Olej kretynów, zdrowie jest ważniejsze niż sąsiad który mówi dzień dobry.


@Krs90: pal licho te dzień dobry, jednak nieodzywanie się z sąsiadem, a otwarta wojna - którą wywołam - to zupełnie dwie zupełnie różne kwestie.
pal licho te dzień dobry, jednak nieodzywanie się z sąsiadem, a otwarta wojna - którą wywołam - to zupełnie dwie zupełnie różne kwestie.


@Sebgat: To on łamie prawo i zatruwa sąsiadów, Ty się jeszcze zastanawiasz? Mógłbym iść z takimi debilami na otwartą wojnę. Ludzie odpuszczają takim ludziom a później wielkie zdziwienie bo rak płuc i łoranyboskie to przez te szczepionki i chemtrailsy.
TĘPIĆ.