Wpis z mikrobloga

Dzisiejszy poranek, dojazd do pracy. Na moście rutynowa kontrola trzeźwości.
Policjant macha do mnie by się zatrzymać, a następnie każe dmuchać w alkomat.
Pytam się, czy aparat wykrywa także obecność cebuli z kanapki. Sympatyczny pan Policjant patrzy na alkomat i po chwili mówi "O Boże... dopuszczalny poziom cebuli przekroczony". Następnie życzy miłego dnia i się żegnamy z bananami na twarzach.
Humor z rana poprawiony :).

#heheszki #motoryzacja #dziendobry #policja
  • 99
  • Odpowiedz
@patrykRR: Przeziębienie mnie łapie, więc postawiłam rano (półprzytomna) na biały ser z ziołami i cebulą, mając nadzieję, że mycie zębów i 45min. dojazdu do pracy wystarczą, by nie zdobywać orderu Virtuti Cebulari ( ͡° ͜ʖ ͡°) przy każdym wypowiedzianym słowie.
  • Odpowiedz
@Alcoholic_Desacrator Art. 129ja. W toku kontroli ruchu drogowego uprawniony organ kontroli może poddać kierującego pojazdem lub inną osobę, w stosunku do której zachodzi uzasadnione podejrzenie, że mogła kierować pojazdem, badaniu w celu ustalenia w organizmie zawartości alkoholu lub obecności środka działającego podobnie do alkoholu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@CaSHiaKB: musze Cie zmartwić, ale mycie zębów nie wystarczy, lotne związki z cebuli osiadają w drogach oddechowych, noe rób tego więcej, bo ludzie zaczną Cię unikać xD
  • Odpowiedz
@CaSHiaKB: cebula niestety nie ma żadnych właściwości prozdrowotnych większych niż jabłko.
Taki czosnek jednak działa przeciwbakteryjnie i obniża ciśnienie.
  • Odpowiedz
@Alcoholic_Desacrator: straszna skaza na dumie i honorze zatrzymać się na 3 sekundy. Jeśli tylko uda im się w całej Polsce przez takie akcje złapać choć jednego #!$%@? idiotę, co wsiada za kółko pod wpływem to jestem zdania, że mogą robić te kontrole nawet nielegalnie, z własnej inicjatywy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 46
@Alcoholic_Desacrator: Co za problem zatrzymać się na ~minutę i dmuchnąć, jeśli nie ma się nic na sumieniu?

Lepiej zmarnować godzinę na pyskówki, bo Ty jesteś #!$%@? kimś i nie będziesz dmuchać w alkomat a następnie zrobisz wykład z wyuczonych filmików z yt jakie to prawa pogwałca policjant i o tym, jak to w tym kraju obywatel jest uciśniony przez aparat milicyjny? ^^

Ty buntowniku, Ty.
  • Odpowiedz
@Alcoholic_Desacrator dlatego jak się zaświeci na czerwono to w następnej kolejności jedzie się na badanie krwi do szpitala. Alcoblow to najszybsza metoda na badanie. Alkosensorem by się schodziło jeszcze dłużej i byś jeszcze bardziej marudził że jest korek. Widzę że jakby nie było to i tak dla Ciebie źle
  • Odpowiedz
@Alcoholic_Desacrator: jesteś po prostu za głupi albo jeszcze za młody żeby zrozumieć ile złego może wyrządzić taki bezmózg, który po pijaku wsiada za kierownicę. Mimo wszystko i tak życzę Ci, żebyś nigdy nie doświadczył tego zła, które taka osoba może wyrządzić.
  • Odpowiedz