Wpis z mikrobloga

Pany bo ja nie wiem już co robić.Po oddaniu wyników z egzaminu zawodowego okazało się że nie zdałem, więc pojechałem na wgląd żeby zobaczyć swoje błędy.Po dostaniu pracy już coś mi się nie zgadzało bo charakter pisma nie był mój,pomimo że na karcie egzaminatora był mój PESEL oraz numer stanowiska, ale uznałem że egzaminator mógł sobie przepisać pracę bo uznał że jest nieczytelna (wiem, debilizm,bo tak nie można).Po wglądzie w OKE Łódź pojechałem do nauczyciela od zawodowych żeby przeanalizować i poszukać błędów że strony egzaminatora.Wtedy dopiero uznałem z 2 nauczycielami że praca nie jest moja, więc napisałem odwołanie.Nie wiedziałem gdzie to wysłać, czy w zwykłym mailu czy w wniosku o weryfikację sumy punktów.We wniosku napisałem tak:
"Po przeanalizowaniu zdjęć w domu, wnoszę o ponowne zweryfikowanie mojego arkusza egzaminacyjnego, ewentualnie odnalezienie go. Bardzo duże wątpliwości wzbudza charakter pisma, który nie jest moim charakterem i zgoła różni się w sposób drastyczny. Również w celu potwierdzenia moich słów odniosę się do rezultatu 2 w karcie oceny, gdzie zaznaczone odpowiedzi przez egzaminatora nie są spójne z arkuszem egzaminacyjnym przedstawianym przez państwa jako mój. Dane które wypełnia egzaminator nie są odzwierciedleniem odpowiedzi udzielonych przez zdającego w arkuszu egzaminacyjnym. Niezgodności występują również w rezultacie 1 oraz rezultacie 3 w tabeli 4, kolumna 4:”Narzędzia niezbędne do wykonywania naprawy”.Nie wymieniałem osobno narzędzi niezbędnych do naprawy każdej usterki lecz wymieniłem ogólnie narzędzia do naprawy wszystkich usterek .W związku z powyższym zachodzą u mnie podejrzenia, że praca która została przedstawiona jako moja, nie należy do mnie. Podejrzenia te również ugruntowuje mi arkusz oceny wypełniony przez egzaminatora niezgodny z odpowiedziami z arkuszem egzaminacyjnym danym mi jako mój do wglądu dnia 12.09.2018 r. o godz. 14:00."
A w odpowiedzi dostałem to co w załączonym zdjęciu.Wykopki,co mam robić bo już jestem bezsilny i kończą mi się pomysły ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#pytanie #pytaniedoeksperta #gownowpis #niewiemjaktootagowac #egzaminzawodowy
Szalaputka - Pany bo ja nie wiem już co robić.Po oddaniu wyników z egzaminu zawodoweg...

źródło: comment_w7mRQ6f66V8aQUf6UYLGFkGKdYBb1o4I.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • 0
@Argilla już nie można jak napisali że "wynik jest ostateczny" + po jest tylko jeden wgląd (bez kopii,można robić zdjęcia) i 2 dni na odwołanie się ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Szalaputka kręć Małysza bo wygląda na to, że robią Cię w konia. Odpisz im, że praca nosi znamiona falszerstwa i skoro Danuśka podpisuje się pod tym to bierze to na klate a Ty lecisz z tym do prokuratury.
  • Odpowiedz
  • 0
@Szalaputka kolego, widać żesz młody ogierek jest, aby pisać do nich list wyjaśniający ewentualne podrobienie dokumentów egzaminacyjnych. Z takim czymś najlepiej udać się do prokuratury. Kolego artykuł 270 kodeksu karnego.

Z tego co Ci napisali, wniosku, że napisałeś do nich o ponowne policzenie punktów, a nie o to, że nie twoje?
  • Odpowiedz
  • 0
@jalop
@AtoMan

Wysłałem we wniosku o weryfikację bo nie wiedzialem w jakiej formie to wysłać,a na maila z odpowiedzią bym czekał #!$%@? wie ile,więc zawarłem to we wniosku o weryfikację.

Przejadę się do Łodzi i porozmawiam sobie z nimi.
  • Odpowiedz
  • 0
@jalop a najlepsze jest to że wychodzi na to że mój klucz odpowiedzi został wsunięty w czyjąś pracę,bo odpowiedzi zaznaczane przez egzaminatora na jego karcie,kompletnie nie zgadzają się z daną mi pracą do wglądu.
  • Odpowiedz
  • 2
@Szalaputka nagrywaj oraz rób zdjęcia pokazanych Ci dokumentów. Prawdopodobnie zaszła pomyłka podczas sprawdzania, ktoś musiał pomylić Twoje prace albo coś jest kombinowane.
  • Odpowiedz