Wpis z mikrobloga

@Retropx: @BotRekrutacyjny:

Może chodzi o to ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dobra majątkowe nie są dla mnie czymś szczególnie ważnym. Karmię się ideami. Cieszę się, że moje dredy mogą mieć wpływ na kulturę, zwłaszcza w Polsce. Przecież to stamtąd wywodzą się jedne z największych dzieł socrealizmu, tam też korzenie mają takie autorytety, jak generał Jaruzelski czy Bolesław Bierut. Pamiętajmy, że krew mam czerwoną i serce po lewej
@BotRekrutacyjny: @zortabla_rt: @Retropx:

No w skrócie wychodzą na hipokrytów jawnie lubiących komunizm, popierający Mao i Che i jeszcze inne kwiatki które słyszałem po drodze a z których później mętnie się tłumaczyli.

Poza tym, już teraz z perspektywy (pomimo tego, że lubiłem ich dziwne małe koncerty/heppeningi/protesty jak w "Sleep now in the fire") cała otoczka zamiast wzbudzać szacunek zwyczajnie mnie bawi. Oni - młodzi amerykańscy milionerzy propagujący socjalizm i komunizm.
@BotRekrutacyjny: Inna ciekawostka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pieniądze zebrane ze sprzedaży dredów pozwalają mu na organizowanie LARP-ów (ang. live action role-playing) w Boliwii. Zabawa polega na tym, że uczestnicy wcielają się w partyzantów i podążają za Zackiem grającym Che Guevarę, a ten organizuje dla nich szereg paramilitarnych zabaw.