Wpis z mikrobloga

Dzień siedemnasty - 17/30 (środa)

Jedzenie:
Śniadanie - rosół z golonki z ketokluskami i marchewką, dosyć dużo go wypiłem, do tego dwie parówki z serem, dało około 42B, 71T, 13W
Obiad - mięso z golonki bez skóry, musztarda i dwie keto-kokosanki 45B, 65T, 6W
Kolacja - batonik tłuszczowy 6B, 30T, 6W

Kalorie ~ 2000 kcal

Keto-kokosanki według przepisu Ketokocura zrobiłem, gdyż musiałem jakoś wykorzystać białka jajek po kluskach. Większa część poszła na nie, mniejsza do jajecznicy w czwartek.
Przepis: https://www.youtube.com/watch?v=HzWBhHys0Ic

Oprócz standardowych witamin wziąłem dziś tabletkę musującą na elektrolity.

Chyba z 5l wody dziś wypiłem, będzie sikanie w nocy ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Siłownia:
Wersja B, czyli plecy, inne ćwiczenia na barki, dwugłowy, triceps i 25min cardio. Pokatowałem trochę mocniej plecy dzisiaj dodatkowymi ćwiczeniami i spędziłem przez to na siłowni prawie 2,5h. Problemy w sumie miałem dziś tylko z podciąganiem na drążku.

Samopoczucie, zdrowie i inne
Dziś bez zawrotów głowy, lekkie zmęczenie (ale nie takie że zaraz bym zasnął). Lekki ból brzucha po siłowni, ale nie skończyło się kibelkiem.

Standardowo - Jakieś pytania, sugestie itp. śmiało piszcie. Jeśli się podobało i chcesz czytać więcej, obserwuj tag #tehwinnaketo lub na czarno jeśli nie chcesz tego widzieć.

#keto #mirkokoksy #mikrokoksy #dieta
  • 11
@iamtehwin: nie za bardzo sobie umilasz dietę? :) Wg mnie na adaptacji powinna być czysta prosta dieta - tłuste mięcho (boczek zwłaszcza), jaja, ryby, warzywa, oleje, a dopiero potem robienie (od czasu do czasu!) deserów w postaci kokosanek i batonów - no chyba że nie dodajesz żadnych słodzideł?
@chixi: Wczoraj warzywka były z rosołku, ale mogłem coś dodać do obiadu faktycznie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@utros: Nie byłem pewien czy można (serio xD), nie jadłem golonki w-ch**-wie-ile lat.

@Kaska_Maryska: Jedynie erytrol (łyżeczka w całej wielkiej porcji batonika tłuszczowego) i więcej w kokosankach. Ale zdecydowanie to ograniczę. Jutro wpadają znajomi na planszówki i Super Mario Party, więc poczęstuje ich większością i zostawię sobie małą
@wwwooo ja też zacząłem jeść dużo warzyw ale trzeba patrzeć jakie się je. Z przetworami pomidorowymi trzeba uważać plus raczej niewiele takich warzyw co rosną pod ziemią np. takie na rosół. Liczę węgle wg fitatu i mieszczę się w moim założeniu które wynosi tyle gram ile połowa mojej masy ciała w kg. W tym nie liczę błonnika
@chixi: Szpinak jak dodaje to 120g zazwyczaj. Do tego np. rzodkiewki. Tak w ogóle dzięki że mi przypomniałaś bym wątróbkę wyjął z zamrażalnika po powrocie ( ͡° ͜ʖ ͡°)