Wpis z mikrobloga

Śmieszy mnie to jak niektórzy tutaj nie wierzą mi o pykaniu co tydzien innej laski, wystarczy być zadbanym z dobra gadka, lecisz w dobre miejsce w weekend i naprawde trzeba się postarać żeby nic nie ogarnac sobie do mieszkanka na noc. Trzy piwka i jazda, bądź pewny siebie - popatrz trochę jej w oczy, zarzuć cringe komplement, kup piwko i do roboty, pójdź z nia na parkiet, najpierw delikatnie a potem coraz odważniej, rozpal ją i zachęć do czegoś więcej, wkręć jakiś kit o sobie i zamów taxi, to proste. Na tinderze średnio pisze do mnie z 3-4 laski dziennie jako pierwsze, zapytaj o coś, nie o studia czy prace - zapytaj o marzenia albo najodważniejsza rzecz jaka zrobiła, nie bądź jak inni. Relacje damsko-męskie to bilans korzyści do strat, tak to traktuj. One są bardziej wyrachowane niż ludzie od Ciebie w korpo, bardziej niż Januszex bo grają na emocjach a nie na stresie. Nie wyjdzie Ci raz to zapominasz i podchodzisz do kolejnej, jak nie dostałeś się do pierwszej pracy to przestałeś szukać kolejnej? Z fartem Mireczki i pamiętacie, dziewczyny szczęścia nie daja, tak jak pieniądze, ale przyjemnie jest je mieć. #tinder #zwiazki #wygryw #przegryw
  • 11