Wpis z mikrobloga

Siemka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zamawiał ktoś coś ostatnio od FC-moto.de? Bo opinie mają różne, głównie naprzemiennie dobra-zła-dobra-zła

Podobno kontaktu mailowego wcale nie ma (a mi się walnął rozmiar i napisałem na maila o zmianę), a jednak na przesyłce za ponad 1500ojro mi zależy, by doszła i by pasowało wszystko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#fcmoto #pytanie #motocykle
  • 17
@sierzchula: Żeś mi pomógł stary ( ͡° ͜ʖ ͡°) Już wcześniej coś zamawiałem i bez problemu w 3 dni dali radę, ale to było 6 miesięcy temu, a teraz recenzję naprzemiennie idą więc się trochę cykam + brak kontaktu mailowego i telefonicznego, czego nie sprawdzę, bo znajomości angielskiego na świetnym poziomie nie mam, a w szkołach uczyli tak, że to dno dna ( ͡° ͜ʖ
@Kubot: Teraz zauważyłem, że jest coś takiego jak Dzień Jedności Niemiec i przeczytałem o tym na wikipedii ( ͡° ͜ʖ ͡°) Może dlatego nie odpisują ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Reezu: ja kupowałem wizjer do sharka Spartan bo nigdzie indziej nie mogłem znaleźć, i w sumie wszystko było okej i zaskoczyłem się nawet szybkim dostarczeniem towaru. Wizjer jakoś po chyba 3 dniach był u mnie także według mnie git choć miałem obawy
via Android
  • 0
@Krzys_uszatek Po czytaniu opinii u nich serio jest różnie, niektórzy miesiąc czekają na coś, niektórzy po paru dniach otrzymują przesyłkę, mi chodzi tylko o odpisanie na mail związany ze zmiana rozmiaru na S w przypadku kasku bo drogi skurczybyk jest ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Jofiel: Jak załatwiłeś paczkę zwrotną, bo mam ten formularz, ale u nich na stronie nie ma jak zamówić kuriera, ani niz nie jest opisanie, szlag by ich trafił. Pisać maila do nich, czy jest gdzie jakiś ukryty formularz z którego mogę zamówić kuriera?