Wpis z mikrobloga

  • 3
@pamietamfanzonuna dobry pomysł, jest ciepło ale juz nie gorąco, chociaż niektóre dni są już względnie ciepłe, zależy co sie chce robić :) dzisiaj było 27 ale sie ochladza, woda jest mega super kozak! @Akayari nie wracam do Polski teraz, a dźwiganie dodatkowego ciężaru na plecach przez następne naście tysięcy kilometrów średnio mi się podoba, sorry :( @januszekkk napisałem o moim,, blogu " @Morf absolutnie tak nie myślę, każdy
maximus481 - @pamietamfanzonuna dobry pomysł, jest ciepło ale juz nie gorąco, chociaż...

źródło: comment_p4LLQhAJYts6rzBeAKGUPJT9jN3prVNV.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@rissah: insynuujesz cos i probujesz wcisnac mi slowa, ktorych nie uzylem. Nie mowie tu o instaatencjuszkach, bo te sa co najwyzej godne politowania. Mam na mysli normalne, zdrowe kobiety.
  • Odpowiedz
@Staryan0na: przytoczę Twój komentarz: z calym szacunkiem, ale rozowa twarz ma co najwyzej przecietna, a tutaj wykopki juz trzepia kapucyna na jej widok. Wiekszosc chyba jeszcze mentalnie musi wyjsc z piwnicy, by potrafic odroznic piekno od przecietnosci i brzydoty.

Zabrzmiałeś trochę, jakbyś był kimś lepszym niż kolesie tutaj, którzy pozytywnie się o niej wypowiedzieli, bo ty "znawca i prawdziwy koneser kobiecego piękna" odróżniasz kobiety ładne od brzydkich, a reszta bierze
  • Odpowiedz