Wpis z mikrobloga

@maximus481: weź zrób jakiś tag i opisuj w miarę chęci, ja sam pipka jestem i pewnie nigdy się na coś podobnego nie zdecyduję więc fajnie przynajmniej poczytać o przygodach innych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
A tak poza zartami w jednym zdaniu piszesz jacy zepsuci są ludzie przez kreowanie wirtualnego życia i że tak nie chcesz a za chwile piszesz że będziesz opisywał w necie swoje życie na jakichś instagramach czy innych fejsach xD o co tu chodzi? przecież to jedno i to samo


@Elaviart: BO JEGO WYCIECZKA JEST PRAWDZIWA ( ͡° ͜ʖ ͡°) a jak ktoś se robi selfi na
  • Odpowiedz
@Morf: samo uzycie nazwy wycieczka cię dyskredytuje. Nie widzisz roznicy miedzy fotami na pokaz a przyjeciem takiego a nie innego trybu zycia i przezywania go na codzień?
  • Odpowiedz
Nie widzisz roznicy miedzy fotami na pokaz a przyjeciem takiego a nie innego trybu zycia i przezywania go na codzień?


@piniondz: O #!$%@?, co za wspaniały argument! A jak moim takim a nie innym trybem życia jest robienie sobie fotek i wrzucanie na fejsbuka i przeżywanie ich codziennie? JA JESTEM LEPSZY BO MOJE HOBBY JEST LEPSZE NIŻ TWOJE a jak tobie przynosi szczęście robienie sobie zdjęć w wypożyczonym aucie to
  • Odpowiedz
  • 2
@Elaviart właśnie nie będę, projekt jest nierozgloszony wśród moich znajomych, a anonimowo to jest dla ludzi którzy się interesują tym i tego chcą, a nie zeby wzbudzić zazdrość znajomych :) a zdjęcia na insta - właśnie napisałem że już nie wrzucam, albo dużo mniejszą ilość, bo próbuje zobaczyć jak jest inaczej bez tego, życie się zmienia mocno :)
  • Odpowiedz
@RoastieRoast: z calym szacunkiem, ale rozowa twarz ma co najwyzej przecietna, a tutaj wykopki juz trzepia kapucyna na jej widok. Wiekszosc chyba jeszcze mentalnie musi wyjsc z piwnicy, by potrafic odroznic piekno od przecietnosci i brzydoty.
  • Odpowiedz
by potrafic odroznic piekno od przecietnosci i brzydoty.


@Staryan0na: piękne są instaklony tylko, nie? Takie fitksiężniczki z makijażem. Oto prawdziwe kobiece piękno, tak?

OP już pisał, że to nie jego panna, to raz. A dwa - ona dla Ciebie może być brzydka, dla mnie średnia, a dla kogoś superpiękna.
  • Odpowiedz
@maximus481: ziomek przede wszystkim radzę wyluzować z poczuciem wyższosci wynikającej uwaga #!$%@? robie salto, z tego ,że nie chwalisz się swoim znajomym tylko obcym ludziom w necie xD xD xD masz takie samo pragnienie atencji jak każda żyjąca osoba na tym świecie, chcesz być podziwiany za to ,że masz odwagę żyć swoim życiem, i okej nie ma kompletnie nic w tym złego ale nie dorabiaj do tego idei porzucania owczego
  • Odpowiedz
  • 0
@potegaklamstwa gdzie widzisz w ogóle jakiekolwiek poczucie wyższości? :P nic nie sprzedałem żeby pojechać do Gruzji, nie pojechałem na stopa, i cel podróży jest zupełnie inny :P chill ziomeczku, absolutnie nie chodzi mi o atencje, dlatego nie robię z tego jakiegoś wielkiego wydarzenia dla wszystkich i nie spamuje na swoich kontach społecznościowych, i nie pokazuje jak to wszystko jest piekne i zajebiste :P robiłem tak trochę, może nie w takim stopniu
  • Odpowiedz