Wpis z mikrobloga

Panowie i panie po pierwszym sezonie na R1 muszę powiedzieć że jest to #!$%@? majstersztyk. Jest to mój pierwszy sportowy litr , po prawie 10 latach jazdy , wzbranialem się bo awaryjność itd większość życia na hondach które były bezobsługowe , ale dopiero yamaha dała mi ,druga mlodosc’ motocyklową. Teraz znowu czuje fun z jazdy jak na początkach przygody , jest to sprzęt który wyprzedził swoją epokę w dniu premiery o dobre kilka lat. Niesamowita moc , brutalność tego sprzętu powoduje ze znowu czuje respekt do maszyny jak zza małolata na komarkach przy pierwszych jazdach :) Dodatkowo jest to przepiękny sprzęt , wyglądem jak debiutował w 98 miażdżył konkurencje. Nie mam problemów z pozycja , wręcz jara mnie jej usportowienie , nawet to że pali tyle ile wleje jestem skłonny jej wybaczyć :) jedyne co mnie martwi to to ze jest to już praktycznie sportowy max - teraz jedyne co pozostało to zmienić na nowsze R1ki. Z czystym sumieniem polecam ale tylko dla osób odpowiedzialnych #motocykle
  • 13
@calkowitybrakrozumu: o panie :D klasyk w sumie racja, ale dzik nieokrzesany :P z jednej strony fajnie, ale z drugiej jak zaczynasz nawijać w winklu a gaźniki stwierdza, że to jest odpowiedni moment na podanie najmniej odpowiedniej mieszanki paliwowo powietrznej to już nie jest fajnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@calkowitybrakrozumu: tez w tym sezonie wskoczylem na supersporta, ale troszke slabszego od pierwszej R1, bo wtrysk i 123KM przy 185kg na mokro ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pierwsza R1 to chyba 145 KM przy 192kg.

Przypomne ze obecnie mozesz dosyc mocno podskoczyc z osiagami, bo najnowsze maja 200KM przy 180kg chyba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sierzchula: to nadal są ogromne moce ect, jednak jest to lekkie oszustwo ze strony producentów moto, bo producenci samochodów jednak podają moc na kołach a nie silniku :D
@calkowitybrakrozumu: faktem jest ze pierwsza R1 byla zrobiona jakby chciala Cie zabić.

Drugi motocykl ktor jest majstersztykiem to rsv1000 w wersji r-mille (nowsze wersja to factory) ktory jest malo popularny w pl ale ohlins i brembo naprawde robi robote.. Do tego silnik rotax-a v2 (nowsze rsv 4 )

Jak bedziesz mial okazje to sprawdz jak to jezdzi.. Sama przyjemnosc