Wpis z mikrobloga

Hej hejterzy, takie małe pytanie do was:
Czemu tak bardzo nienawidzicie Tesli? Wszystko, co robi to hejtujecie, ale na nowe elektryczne BMW lub Audi to się jaracie. Wy się nawet jakimś Jaguarem jaracie.

O co wam chodzi?

#tesla #elonmusk
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dogfart: jeden zadeklarował, że nawet nie wsiądzie, bo jego zdaniem tablet jest niepraktyczny i wnętrze źle wygląda i wgl jak ktoś takim czymś może jeździć. I w dodatku bez guzikuf ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@denis-szwarc: tzn. sam osobiście uważam to za fakap (tablet i brak guzików) ale nie wypowiadam się publicznie na ten temat bo nigdy nie jeździłem. Być może to fajny i praktyczny pomysł.
  • Odpowiedz
@denis-szwarc: właśnie dlatego nie bluzgam na to rozwiązanie, nie sprawdzałem w praktyce to nie chcę się wypowiadać. Elektryki osobiscie lubie bo jezdzilem pare razy (nissan leaf).
  • Odpowiedz
@denis-szwarc: no cóż mogę powiedzieć. Ludzie lubią hejtować rzeczy na które ich nie stać. 30 letnie bmw mają, 30 letnie audi mają. Tesla jest zbyt nowa żeby na szrocie kupić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@denis-szwarc:
Nie wiem jak inni, ale ja głównie napieprzam w tablety, nowe A8 gdzie #!$%@? tabletozę też hejtowałem - hipokryzji mi nie możesz zarzucić. Zatem to nie jest tak że nie lubię Muska czy coś i się na typa uwziąłem, chodzi o konkretne wady w designie.
Przy okazji Tesla ma jednak chyba największy potencjał do trollowania, dzięki fanom który wszystko traktują na poważnie, bo np.: fani BMW czy Alfy nie
  • Odpowiedz
na reddicie każdy posiadacz Tesli mówi, że do tableta da się bardzo szybko przyzwyczaić


@denis-szwarc: nie jestem właścicielem ale miałem jazdę próbną, przyzwyczaiłem się po jakiś 30 sekundach jazdy :) Ten tablet jest wielki jak telewizor, jak się go widziało tylko na zdjęciach czy przez szybę to się tego nie czuje.

A w praktyce jest tak wielki że wszystkie przyciski na nim są ogromne i jestem przekonany że po paru
  • Odpowiedz