Wpis z mikrobloga

#przegryw #stulejacontent #tfwnogf ##!$%@? #ladnapani
Spójrzcie tylko na tę dziewczynę- ma swój własny styl (w tym przypadku gotycki). Widząc taką dziewczynę na ulicy z automatu odwracam wzrok, bo wiem dobrze, że ona nawet by na mnie nie spojrzała i nie chcę ją tym patrzeniem jakby urazić. Tak samo, gdy widzę, że dziewczyna ma np. tatuaż- wówczas uważam ją za dynamiczną, a co za tym idzie nie dla psa, dla Chada to. Też tak macie, że boicie się dziewczyn, które się wam podobają?
źródło: comment_8P1ZrMRkXUU9YPpR7LSvthwZa2phRGu2.jpg
  • 23
@stux88: ta gruba Karyna chociaż ma na tyle śmiałości, by zrobić sobie tatuaż. Mi matka by nawet nie pozwoliła.
@marcelinnagontek: ja będąc ostatnio we Wrocławiu widziałem masę pięknych dziewczyn- za każdym razem wzrok wbijałem w podłogę, żeby nie urazić ich swoim patrzeniem na nie. Raz przez przypadek mój wzrok spotkał się z jedną dziewczyną na dworcu głównym- z uśmiechu momentalnie przeszła do miny jakby chciała mnie zamordować. Po prostu nie
@Antonio211: Ja nie patrze kobietom w oczy, bo boję się że mnie oskarżą o molestowanie czy coś, nie wiem co one mają w głowach, nigdy ich nie rozumiałem, a jak mówiły że mają okres to bez kija nie podchodziłem, bo jest monopol na znęcanie się nad mężczyznami, gdy kobiety mają okres, taka idiotka drze morde, bije i wyzywa, każdego kogo zobaczy, tylko dlatego że jej leci krew z macicy.
@Antonio211: idzie sobie taka dziewczyna i myśli "Ale bym chciała takiego miłego i spokojnego przegrywa co by mnie kochał całym serduszkiem za to jaka jestem a nie za to że mam pochwę...." I widzi idzie @Antonio211. "Oh to może on! Może zagada do mnie!" A Antonio odwraca wzrok... "Ehh, muszę być obrzydliwa dla niego... No nic, aby polepszyć sobie humor muszę iść oddać się chadowi...Chociaż tyle będę miała z życia,
@Antonio211:
Takie dziewczyny bywają bardziej #!$%@? niż największe spierdoksy wykopu. Gdybym miał ci wskazać typ kobiet, których powinieneś się bać to byłyby to tlenione blondyny z powiększonymi cyckami i ustami. Takie zazwyczaj pogardzają kimkolwiek innym poza Chadami, same zbyt lotne też nie są.