Wpis z mikrobloga

Poziom aktorski murzynki w "Barwach Szczęścia" mnie #!$%@?. Nie tak żebym oglądał tego typu seriale, ale kiedyś wracając do rodzinnego domu akurat rodzice na to patrzyli, więc chcąc nie chcąc, jak siedziałem z nimi w pokoju to coś tam wyłapałem. To jest jakaś masakra, to jest takie beztalencie, że się w pale nie mieści. Wiadomo więc, że jest tam tylko za kolor skóry. Tym samym zajęła miejsce pewnie jakiejś młodej aktorki, która w przeciwieństwie do niej miała jakąś szkołę aktorską albo cokolwiek, bo tutaj nie sądzę że są jakieś papiery które by wskazywało na to że ona nadaje się do jakiejkolwiek roli.

#barwyszczescia #aktorki #postep #talent #gownowpis #polska #postepowa #ciekawostki
  • 1
@KyluAce: Hehe już sobie wygooglowałem. Oczywiście żadnej szkoły aktorskiej nie ma. Natomiast wyszła lepsza beka bo się okazuje że to jakaś "MISS" o #!$%@? xd. Już nie wiem co jest lepszą jazdą jej gra aktorska czy to że jest jakąś miss. A znana z tego że poślubiła jakiegoś polskiego wokalistę, ładne kolesiostwo wszędzie.