Wpis z mikrobloga

  • 11
Anonki słuchajcie co sie #!$%@?ło
Mam 17 lat
Powiedzcie mi o #!$%@? chodzi bo ja nawet nie
Ogólnie nie mam dziewczyny i nigdy nie miałem
Smutnażaba.DOC
Matka ciągle powtarza że jak dorosne to zamienię się w stuleje i będe za babami ganiał bo taki niby "pszystojny i wysogi hłobag jesteś hehe"
W końcu sie #!$%@?łem podczas jednej kolacji kiedy przeglądałem sobie wykopki i madka sie spytała co sie tak w ten telefon gapie
oto dialog:
Ja: przeglądam memy
Mój młodszy normicki #!$%@? wie ilu letni brat ale coś około 9: PEWNIE DZIEWCZYNA DO NIEGO NAPISAŁA HAHA SEGZIG RUHAŃSGO
#!$%@?łem sie no i ze spokojem odparłem żeby zamknął morde bo mu #!$%@?
mame na szczęście nie słyszała
Tylko powiedziała do niego że Anon nie interesuje sje dziefczynami
#!$%@?.Jpg
-A po co mi niby dziewczyna?
-No wiesz anonku jak będziesz samemu to kto będzie ci koło domu chodził Prał, gotował, prasował i sprzątał.
-Czyli tylko po to jest kobieta?
uważasz że sam nie moge sie tych rzeczy nauczyć
TO CO #!$%@? INSTRUKCJE DO PRALEK DAJĄ TYLKO KOBIETĄ DODATKOWO W JĘZYKU PRADAWNYCH AMAZONEK KTÓRE POTRAFIĄ ODCZYTAĆ TYLKO KOBIETY? (swoją drogą ciekawe czy transy umieją może to jest wbudowane w wagine jak CMOS w płyte główną)
nie odpowiedziała
No i teraz rozkmina
bo czy naprawde kobiety po 40'ce są takie ograniczone? czy to tylko moja madka rodzicielka?
Od razu mówie że rodzina nie jest patoligiczna ot zwykli nosacze (więc w sumie patola ale zależy od punktu patrzenia)
#przegryw #tfwnogf #truestory
  • 15
  • Odpowiedz
@Kaiperx: powiem ci jako 30 letni chłop, nie słuchaj matki.

Dziś dziewczyny 15-30lvl i tak nie mają zamiaru ani ochoty wykonywać obowiązków domowych, nie potrafią gotować, prac, a sprzątanie im kiepsko wychodzi (patrz na zdjęcia robione w lustrze, co jest w tle na takich fotkach, jaki porządek).

Dziś każda chce równouprawnienia, a w domyśle, to masz sam sobie wszystko ogarnąć, a najlepiej jeszcze księżniczce! Więc nie nastawiaj się że jakaś będzie
  • Odpowiedz
@Kaiperx: nie sprowadzają odrazu kobiet do roksanek. Ja ci tylko tłumacze, że nie ważne czy dziewczyna będzie miała 15 lat, czy 25, to środowisko w którym żyje, media, wszystko krzyczy im w twarz, że są wyjątkowe i IM SIE NALEZY.

Ba, tak jak napisałem, przy tym jeszcze każda będzie liczyć na to, że jednak ogarniesz też jej pranie, oraz zrobisz obiad bo wróciłeś przecież szybciej z pracy!
  • Odpowiedz
@ravau: Zapytałem mamy i mi chyba #!$%@? starczy bo nikt na to pytanie nie zna odpowiedzi bo albo jest taka jak w moim przypadku albo "no bo 25 lat to wypada sobie kogoś znaleźć bo co ludzie pomyślo ola boga" więc ta planeta to jedno wielkie gówno intelektualne
  • Odpowiedz