Wpis z mikrobloga

UWAGA! #rozdajo na wykopie i na facebooku.
Dzięki uprzejmości wydawnictwa IX mam dwie książki, które powędrują w ręce szczęśliwców ( ͡° ͜ʖ ͡°)
"Ciemna strona księżyca" jest do wygrania w konkursie, który zorganizowałem na mojej stronie Lubiegroze.pl, na fanpage tejże: KLIKNIJ TUTAJ
"Nadchodząca rasa" zostanie wylosowana spośród plusujących Mirków za pośrednictwem random list, albo #mirkorandom - jeśli tym razem zadziała.

Czas start - plusowanie trwa do jutra, 3 października, do 21:37 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No i zapraszam całą brać czytającą i popkulturalną na Lubiegroze.pl - założę się, że o połowie autorów, o których piszemy nawet nie wiedzieliście ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ksiazki #literatura #czytajzwykopem #horror #sciencefiction
Cedrik - UWAGA! #rozdajo na wykopie i na facebooku. 
Dzięki uprzejmości wydawnictwa ...

źródło: comment_tALkaNhVAEm9oxUkFAAJvSKvyQQwqora.jpg

Pobierz
  • 3
@ultimatebadass: Jedna z pierwszych powieści science fiction, zawierająca elementy satyry oraz dystopii, która nie została do tej pory przetłumaczona na język polski. Opublikowana anonimowo w maju 1871 roku, stała się natychmiast bestsellerem, który na przestrzeni lat wywierał ogromny wpływ na osoby zainteresowane okultyzmem, jak również wzbudzał dyskusje na temat m.in. teorii ewolucji Darwina czy równouprawnienia kobiet.

Tu więcej: https://wydawnictwoix.pl/produkt/edward-bulwer-lytton-nadchodzaca-rasa-oprawa-miekka/