Wpis z mikrobloga

@nie_swiruj:
[niech będzie, że na moje rano, nie całkiem obudzony, zrobię coś takiego że wpiszę coś pod przypadkowo zastanym wątkiem na głównej]
Mogę napisać, że:
1. niestety, również dla pewnych moich znajomych ta drobnostka jaką jest joint, jest czymś co przeszkadza w normalnym stosunku do instytucji którą reprezentujesz. Np. często gdy mijają radiowóz lub policjanta, czują się obserwowani i starają się nie robić nic podejrzanego - przez to, że raz
  • Odpowiedz
@nie_swiruj: > "sądzę, że 25 lat nie jest złym limitem, chociaż starzy policjanci mówia, że to nie do wyrobienia podobno."

Powiedz to innym grupom zawodowym które tyrają do śmierci.... Aleś mnie rozbawił i zirytował zarazem. Chcesz mi powiedzieć, że facet który przepracował 15 lat służby i może mieć 35 lat, nadaje się na emeryta ?. Niech będzie, a co...weźmy 25 lat tej posługi i wiek pacjenta na 45 lat.... Noż
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@jestes_lewakiem_prawaku: jeśli chodzi o jointa, to niestety takie prawo, naszym zadaniem jest jego egzekwowanie, jak moi koledzy podchodzą do tego to z tym bywa różnie.
Nie zrażam się chamskimi słowami, jestem już kilka lat w tej firmie i nie robią mnie takie rzeczy ale dzięki też za dobre słowo, takie zawsze w cenie ;)
Jeśli chodzi o inicjatywy i pomysły to działa na codzien, są różne grupy powoływane, akcje prowadzone,
  • Odpowiedz
@julix97: sądzę, że 25 lat nie jest złym limitem, chociaż starzy policjanci mówia, że to nie do wyrobienia podobno.


@nie_swiruj: nie wiem jak jest w policji sytuacja, ale przydałoby się, żeby starzy siedzieli gdzieś indziej niż na prewnecji, a nie jak jest to teraz najlepsze fuchy zajmują znajomi komendata czy coś (tzn. pilnowanie na dołku czy nie wiem sama).
  • Odpowiedz
Powiedz to innym grupom zawodowym które tyrają do śmierci.... Aleś mnie rozbawił i zirytował zarazem. Chcesz mi powiedzieć, że facet który przepracował 15 lat służby i może mieć 35 lat, nadaje się na emeryta ?. Niech będzie, a co...weźmy 25 lat tej posługi i wiek pacjenta na 45 lat.... Noż k... mać !!! Chyba nie wierzysz w to co piszesz. Jak nie na ulicę, czy do akcji, to niech siedzą w biurach
  • Odpowiedz
@nie_swiruj ja to bym wam jeszcze uciął. Śmiech na sali, zdrowe chłopy i na emeryturę im się marzy. 13stki i L4 100 %, przecież to jest plucie w twarz reszcie pracujących. Przez takie uprzywilejowane grupy Polska jest krajem równych i równiejszych. Pierdzą w stołek na komendach albo w kabarynach i wielce wypaleni zawodowo. Nie wytrzyma 25 lat. A kto wytrzyma? Józek za kierownicą tira do 65? Pani Basia na magazynie ciągnąć
  • Odpowiedz