Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jari9: taak tylko że tak patrzę i za bardzo nie ma w co grać xD tzn nic nie warte swojej ceny.

Naruto trylogia spoko, ale to taniej sobie kupię na ps4...

Jakiś free moba brzmi ciekawie

Fortnite też wygląda spoko

Zelda nie warta 200 zł jak dla mnie

Skyrim ciekawy ale ciężko przechodzić tą samą grę na pc, pc z modami, ps3, ps4 I teraz znowu :/
@Jaracz_Joint: Jeśli sama Zelda cię nie przekonuje to nie kupuj. To jest najlepsza gra na tę konsolę. W sumie gry na switcha dzielą się na 1. te od Nintendo 2. indyki 3. remake i ubogie wersje dużych tytułów z innych konsol. Jeśli klimat tytułów od Nintendo ci nie odpowiada i nie lubisz indyków to lepiej kupić PS4. A cena na pewno nie pójdzie do góry.
@Jaracz_Joint: Zelda wart jest nawet 300 przy innych grach :> a nie szukając gówno burzy i pomijając fakt ze używaną można kupić mocno poniżej tych 200 zł.. to po cholerę wgl chcesz kupować tą konsolę? dla jednej gry? aż tak Ci pieniążki zalegają? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jari9: Pojawiła się zajawka na pokemony ale dotarł rozum i mówi tak

IDIOTO CHCESZ WYDAĆ 1,5K NA KONSOLE DLA JEDNEJ #!$%@? GRY, CZŁOWIEKU OGARNIJ SIĘ

No i szukam sensu zakupu tej konsoli aby nie była tylko dla jednej gry ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Trochę żenada że jest płatny abonament do multi, mogli być innowacyjni ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Fakt, zelda ma moc ale
@Jaracz_Joint: rok temu na BF nie bylo zadnych przecen n konsole w europie. Byly przeceny na gry, na akcesoria, alwnic na gruby hardware. Wiem bo sam czekalem z kupnem.

Jesli masz watpliwosci a chcesz kupic tanio. To polecam ci sposob taki:
Siedziec na pepper.pl i mydealz.de
Czekac az pojawi sie info o znizce 20% na amazon warehouse dealz i kupic konsole ze zwrotow z amazonu. Mi w marcu udalo sie wyrwac
Zelda nie warta 200 zł jak dla mnie


@Jaracz_Joint: to jak moi poprzednicy, jesli Zelda Ci nie przypadnie do gustu to nie ma sensu kupowac tej konsoli bo to wlasciwie okladka switcha. Must have przy zakupie konsoli - no ale moze jednak Ci podejdzie. imo jest porownywalna do wiedzmina jesli chodzi o grywalnosc ale nie nastawiaj sie na rozbudowane dialogi i wybory moralne ;p pod tym wzgledem gra jest praktycznie liniowa
@Jaracz_Joint
Jeśli chodzi o ceny gier to nie jest tak źle jeśli chcesz dużo grać. Gry bardzo długo trzymają cenę, po przejściu ogłaszasz się na grupie fb czy wykopie i wymieniasz. W ten sposób kupiłem zeldę za 180zł i wymieniając ją po przejściu ograłem kilka dużych tytułów. Inna sytuacja jeśli chcesz zbierać pudełka, ale czy jest sens...
@Jaracz_Joint: Dla Zeldy, czy Odyssey warto kupiś Switcha, ale jeżeli jedyną grą, dla której chcesz Switcha to Let's Go, to odpuść sobie. Game Freak odwalił totalną klapę i widać to we wszystkich zapowiedziach. Tak jak mówili wyżej, ściągnij sobie Pokemon GO na telefon i czekaj na przyszłoroczne pokemony, które może będą lepsze jako główna gra z serii, a nie gówniany spinoff.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Agnaktor: gram w GO, nudne.

Powtarzam ponownie, właśnie dlatego to pytanie zadałem ponieważ na ten moment jedyna perspektywa to pokemony i zelda za którą boli po kieszeni.

@PurpleHaze: dzięki za sposób, szukam jednak na polskim rynku.

@MangoZjem: myślałem nad grami towarzyskimi ale tu też nie ma dużego pola do popisu, oprócz tej gry logicznej w wycinanki. Zelda wygląda i intrygująca ale strach zapłacić takie pieniądze za gre.

@szczompaj:
szukam jednak na polskim rynku.


@Jaracz_Joint: odradzam, jak ci cos padnie to minimum miesiac czekania, a sa przypadki ze i dwa to malo. W Polsce nie ma zadnego serwisu, wszystko trafia ze sklepu do dystrybutora, od niego do Czech gdzie miesci sie serwis. To jest dramat z czekaniem. A niestety konsola taka bezawaryjna nie jest.
Zelda wygląda i intrygująca ale strach zapłacić takie pieniądze za gre.


@Jaracz_Joint: no wieksze tytuly niestety tyle beda kosztowac, pokemony tez :) ja za zelde zaplacilam 270zl

myślałem nad grami towarzyskimi ale tu też nie ma dużego pola do popisu, oprócz tej gry logicznej w wycinanki.


@Jaracz_Joint: z gier towarzyskich jest kilka fajnych ale wiekszosc sa multiplatformowe wiec np. nie musisz miec switcha do overcooked. snipperclips osobiscie mi sie szybko