Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Witajcie mam pewną wątpliwość co do zakupu Nintendo Switch a mianowicie czy kupować teraz czy wstrzymać się do black Friday.

Boję się że przez premierę pokemon let's go, pójdzie cena do góry.

Co o tym sądzicie?

#nintendoswitch
  • 24
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jari9: taak tylko że tak patrzę i za bardzo nie ma w co grać xD tzn nic nie warte swojej ceny.

Naruto trylogia spoko, ale to taniej sobie kupię na ps4...

Jakiś free moba brzmi
  • Odpowiedz
@Jaracz_Joint: Jeśli sama Zelda cię nie przekonuje to nie kupuj. To jest najlepsza gra na tę konsolę. W sumie gry na switcha dzielą się na 1. te od Nintendo 2. indyki 3. remake i ubogie wersje dużych tytułów z innych konsol. Jeśli klimat tytułów od Nintendo ci nie odpowiada i nie lubisz indyków to lepiej kupić PS4. A cena na pewno nie pójdzie do góry.
  • Odpowiedz
@Jaracz_Joint: Zelda wart jest nawet 300 przy innych grach :> a nie szukając gówno burzy i pomijając fakt ze używaną można kupić mocno poniżej tych 200 zł.. to po cholerę wgl chcesz kupować tą konsolę? dla jednej gry? aż tak Ci pieniążki zalegają? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jari9: Pojawiła się zajawka na pokemony ale dotarł rozum i mówi tak

IDIOTO CHCESZ WYDAĆ 1,5K NA KONSOLE DLA JEDNEJ #!$%@? GRY, CZŁOWIEKU OGARNIJ SIĘ

No i szukam sensu zakupu tej konsoli aby nie była tylko dla jednej gry ( ͡°
  • Odpowiedz
@Jaracz_Joint: rok temu na BF nie bylo zadnych przecen n konsole w europie. Byly przeceny na gry, na akcesoria, alwnic na gruby hardware. Wiem bo sam czekalem z kupnem.

Jesli masz watpliwosci a chcesz kupic tanio. To polecam ci sposob taki:
Siedziec na pepper.pl i mydealz.de
Czekac az pojawi sie info o znizce 20% na amazon warehouse dealz i kupic konsole ze zwrotow z amazonu. Mi w marcu udalo sie
  • Odpowiedz
Zelda nie warta 200 zł jak dla mnie


@Jaracz_Joint: to jak moi poprzednicy, jesli Zelda Ci nie przypadnie do gustu to nie ma sensu kupowac tej konsoli bo to wlasciwie okladka switcha. Must have przy zakupie konsoli - no ale moze jednak Ci podejdzie. imo jest porownywalna do wiedzmina jesli chodzi o grywalnosc ale nie nastawiaj sie na rozbudowane dialogi i wybory moralne ;p pod tym wzgledem gra jest praktycznie
  • Odpowiedz
@Jaracz_Joint
Jeśli chodzi o ceny gier to nie jest tak źle jeśli chcesz dużo grać. Gry bardzo długo trzymają cenę, po przejściu ogłaszasz się na grupie fb czy wykopie i wymieniasz. W ten sposób kupiłem zeldę za 180zł i wymieniając ją po przejściu ograłem kilka dużych tytułów. Inna sytuacja jeśli chcesz zbierać pudełka, ale czy jest sens...
  • Odpowiedz
@Jaracz_Joint: Dla Zeldy, czy Odyssey warto kupiś Switcha, ale jeżeli jedyną grą, dla której chcesz Switcha to Let's Go, to odpuść sobie. Game Freak odwalił totalną klapę i widać to we wszystkich zapowiedziach. Tak jak mówili wyżej, ściągnij sobie Pokemon GO na telefon i czekaj na przyszłoroczne pokemony, które może będą lepsze jako główna gra z serii, a nie gówniany spinoff.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Agnaktor: gram w GO, nudne.

Powtarzam ponownie, właśnie dlatego to pytanie zadałem ponieważ na ten moment jedyna perspektywa to pokemony i zelda za którą boli po kieszeni.

@PurpleHaze: dzięki za sposób, szukam jednak
  • Odpowiedz
szukam jednak na polskim rynku.


@Jaracz_Joint: odradzam, jak ci cos padnie to minimum miesiac czekania, a sa przypadki ze i dwa to malo. W Polsce nie ma zadnego serwisu, wszystko trafia ze sklepu do dystrybutora, od niego do Czech gdzie miesci sie serwis. To jest dramat z czekaniem. A niestety konsola taka bezawaryjna nie jest.
  • Odpowiedz
Zelda wygląda i intrygująca ale strach zapłacić takie pieniądze za gre.


@Jaracz_Joint: no wieksze tytuly niestety tyle beda kosztowac, pokemony tez :) ja za zelde zaplacilam 270zl

myślałem nad grami towarzyskimi ale tu też nie ma dużego pola do popisu, oprócz tej gry logicznej w
  • Odpowiedz