Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Witajcie mam pewną wątpliwość co do zakupu Nintendo Switch a mianowicie czy kupować teraz czy wstrzymać się do black Friday.

Boję się że przez premierę pokemon let's go, pójdzie cena do góry.

Co o tym sądzicie?

#nintendoswitch
  • 24
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PurpleHaze: j.w. Rękojmia także mnie to nie interesuje :) wiem którzy sprzedawcy nie robią problemów z rękojmią także jestem spokojny :)

Dzięki za szczere odpowiedzi, odpowiedzialy mi na wiele pytań ale dyskusja również spowodowala powstanie nowych wątpliwości, więcej przeciw niż za, najbardziej dobił fakt że pokemony to to gowniany spin off ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PurpleHaze: mechaniczne uszkodzenia faktycznie ciężko przepchać jednakże jeśli to jest już stwierdzone i określone jako "standard" i I jest wszechobecna wiedza o tym, to zaś ułatwia to sprawę :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@szczompaj: stary weź mnie oświeć bo chyba jestem zbyt oczarowany ale ja widzę w tej grze świetny remaster I powrót do starego klimatu.

Pokémon blue red yellow, szczególnie yellow, grałem kilkadziesiąt razy, to jedyne gry na Nintendo oraz z serii pokemon jakie grałem. No, jeszcze grałem w remaster Firered na GBA.

Pierwszy zamysł to chciałem kupić używanego 2ds i pograć w wersję remaster 3 generacji, shiny Saphirre czy jakoś tak,
  • Odpowiedz