Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Czy ktoś się orientuję czy jak #kurier #dhl podjął próbę odebrania przesyłki i nikogo nie zastał (przyjechał godzinę za wcześnie) to podejmie drugą próbę tak samo jak w przypadku doręczenia czy nie?
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zawsze sa 2 proby doreczenia. Godziny moga byc roznic w zaleznisci od regionu i ilosci paczek. Jak masz gdzies wyjsc to zostaw mu karteczke na drzwiach z numerem tel czy cos
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@FreeRiderr: niestety nie przyjechał, a napisać coś do nich nie umiem bo widzę tylko możliwość napisania na tablicy a nie w wiadomości, jak jutro nie przyjedzie to najwyżej nadam drugi raz
  • Odpowiedz
@k_EZ poszperaj na necie numer telefonu do swojego oddzialu. Mozesz jeszcze na dejsie znalezc grupe kurierzy i tam zadac to pytanie. Dodaj swoja mirjscowosc a noz ktos jezdzi z nich w twojej okolicy
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@FreeRiderr miałem gdzieś numer do tego kuriera bo zamawiam coś w miarę często ale glupio mi pisać/dzwonić, napisałem na jakimś fp, zobaczę co odpiszą
  • Odpowiedz
Ma mase takich telefonow. Do mnie 2lata po dalej dzwonia bo kiedys mieli xd jak nie bedzie dupkiem to pomoze a jesli on juz na nim nie jezdzi to jakid inny kurier z hego oddzialu. Zadzwon tak kolo 10tej bo do 10 tej moze miec mlyn na magazynie.
  • Odpowiedz
  • 1
@k_EZ bez telefonicznego/internetowego zgłoszenia interwencji, albo bez złożenia nowego zlecenia odbioru nie przyjedzie drugi raz.
  • Odpowiedz