Wpis z mikrobloga

#!$%@? uparł się na tego Damiana Szymańskiego XD chłop jak wszedł na 35min w meczu z Włochami to nie wiedział jak się zachować na boisku, nie wiem po #!$%@? ich powoływać, to samo Pietrzak... Mierzej #!$%@? dupą czy plecami by strzelał w okienko z 30m i go nie powołają, bo przecież gra w chińskiej lidze, która jest przecież EGZOTYCZNA, ale nasza nędzaklapa już jest solidną europejską ligą XDDDD
@wiem_wszystko: ja tego nigdy nie mówiłem, siatkówka to też zajebisty sport, nie deprecjonujmy każdej dyscypliny, tylko dlatego, że nie jest piłką nożną i trochę mniej ludzi ją uprawia. Zresztą, siatkówka to wcale nie jest jakiś mega niszowy sport, sporo krajów uprawia ją na mega wysokim poziomie. To już prędzej futbol amerykański można uznać za niszowy, ewentualnie rugby
@zajebotka: nic mi nie mów, szkoda strzępić ryja... Czego nie ma Cionka. #!$%@? chłop gra w serie A, dobrze sobie radzi to czemu go nie powołać. Co z tego, że ma 32 lata, ale jak się nadaje to powinien grać. Reprezentacja to nie koło gospodyń wiejskich, że może każdy tam występować, a brać na siłę kogoś tylko dlatego, że jest troche młodszy, mimo, że nie reprezentuje poziomu godnego gry w barwach
@wiem_wszystko: szkoda strzępić ryja na takie ameby... Piątek zajebista forma, przyznaję, ale #!$%@? nie czaje czego #!$%@? się do siatkówki. Jakby #!$%@?, to by kręcili bekę, że nawet w trochę mniej popularnej dyscyplinie #!$%@? zbieramy, a jak zdobyliśmy tytuł MŚ drugi raz z rzędu, to #!$%@?ą się, że nikt nie gra w siatkówke, co jest #!$%@? totalną bzdurą, bo siatkówka na świecie jest popularnym sportem i wiele krajów uprawia ją na
@murarz_tynkarz_akrobata: jedyne prawilne ustawienie tego składu to
szczęsny
bereszyński-jędrzejczyk-glik-reca
klich-krychowiak-linetty
zielinski-grosicki
lewandowski

ewentualnie
szczęsny
bereszyński-jędrzejczyk-glik-reca
grosik-krychowiak-makuszewski
zielinski
lewandowski-piatek