Wpis z mikrobloga

Wszyscy którzy twierdzą, że ojciec Dawida i Mahonka to cieć ze wsi, to straszliwe bety.
Ich stary jest zwyczajnie starej szkoły, gdzie faceci zamiast robić z siebie piz*** w rurkach i płakusiać za dziewcinom :((( brali się w garść i brali życie za łeb. Idź powiedz komuś z pokolenia, które pamięta czasy po wojnie, albo potem PRL, kiedy pałowała milicja i zomo, że dzisiaj z powodu dziewczyny sobie chudniesz i płaczesz.

Dociera, gimbo-emo-pipki? Dawidek i wy, bando współczujących lamusków, jesteście zwyczajnie słabi. I tego właśnie " Chłop ze wsi" nie rozumie - i ma racje. Dawid "K--S" że jest krypto pedziem to już widać po tym jak wygląda, a potem rozstanie z dziewczyną i udowodnił tezę.

tl;dr - stary Mahonka nie rozumie, jak z jego nasienia mogła wyjść taka ciota w rurkach, dlatego nie kuma. Dawniej ludzie mieli PRAWDZIWE problemy i nie znali tych waszych homoseksualnych depresji.

#mahonek #danielmagical
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RafonRafonEssa: byłem w Szwecji i nie zauważyłem jakiejś patologii XD W tym osławionym Malmo też byłem. A spacer po nowej hucie zakończył się dla mnie użyciem gazu pieprzowego. Może zrozumiesz w końcu, że jak wzorujesz się na mediach typu nczas to widzisz jeden obraz który oni ci próbują wtłoczyć i według niego patrzysz na świat? I że jednak te rozbuchane przypadki które oni opisują nie są większością? XD
  • Odpowiedz