Wpis z mikrobloga

@Blaskun: No ta, bo przecież prawdziwy hardcore to nawet nie skakanie z 4k czy 8k z maską tylko base jumping. Albo o, wiem, wingsuit base, najlepiej z jakiejś #!$%@? góry gdzie wiatr zmienia się co 3 minuty. Wtedy można mówić że się skoczyło i się tym chwalić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
O i wiem! Koniecznie trzeba jeszcze trafić na youtube jointheteam albo innego epica.


Wtedy
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@Wyrewolwerowanyrewolwer prawdopodobnie. Taki samolocik co to nawe nie wstaniesz.

@mathix dla kogoś kto nie skakał to porownałbym to do otworzenia okna w jakimś pendolino. Ale jest zimno, z początku ciężko o oddech, wszystko dzieje się tak nagle.

Ale sam nie wiem czemu przy skoku nie czułem adrenaliny. Jakoś tak wiedziałem, że muszę skoczyć i czułem się bezpiecznie, bo to tandem.

W ogole piekna pogoda, mega widoki i na pewno niesamowite
  • Odpowiedz
@Wyrewolwerowanyrewolwer:
Gratuluję (ʘʘ)
Ja też skakałem w tandemie, zaraz po opuszczeniu samolotu pomyslalem "co ja #!$%@? robię xD", po wyladowaniu euforia, a wieczorem nie mogłem spać.
Za to uczucie czystej, przewietrzonej głowy przez następne kilka tygodni- nieziemskie. Miałem przed skokiem sporo na głowie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Polecam samemu jeśli kiedyś Cię najdzie ochota
  • Odpowiedz
@Wyrewolwerowanyrewolwer: o kurdebele, zakałapućkałem się, sorka ()
@Xarazix: to Tobie miałem gratulować :D
Ale wszystkim co skoczyli też. No i polecam.
@GabrielU:
W Anglii 220£, po kursie około 20-30 £ za skok. Gość weteran, który miał na koncie ponad 16 tys skoków mówił, że koszt kompletnie własnego sprzętu i kursu to około 1,5-2k£, ale tu drogo ogólnie. Pewnie taniej w Polsce.
  • Odpowiedz
@Yezoosh raczej podobnie, albo nawet i ciut drożej.
Można iść budżetowo w SWSa sprzęt (kontener, spadali) i jakieś używki wysokościomierza/kasku, to powinieneś się zmieścić w tych 2k GBP.
Do tego koszt kombinezonu...

Skoki - najbliżej mnie strefa za bilet na 4k kasuje chyba 100 albo 110pln.
  • Odpowiedz