Wpis z mikrobloga

@marsellus:

jakie wy tam w gimnazjum podatki płacicie? Akcyza za fajki?


Uuu ad wiekum jak zwykle na propsie, ale czekaj, skoro chodzę do gimnazjum, no bo w końcu "GIMBO" ateizm, to jakim ujem mam zdaną maturę i egzamin zawodowy... O NIE!! Czy Ty właśnie zakszywiłeś czasoprzestrzeń!?? Hesusmarian wiesz co to oznacza, módlcie się do swych bogów, koniec nadciąga!!

(DubleFacepalm.jpg)
  • Odpowiedz
@jaZZjack: No kurna nie bardzo. OP wywala buldoopy o mszę w TVP i dopiernicza do tego że niby wina pisu, podczas gdy msza na TVP jest obecna już od dawna. Od co najmniej 2002 a może i nawet dłużej, ale to już nie mnie pamiętać, miałem wtedy raptem 6,5 roku. Potem przez takie rodzynki mało kto traktuje antypisowców poważnie, ogarnijcie się do cholery!!
  • Odpowiedz
@KondominiumKatoSocjalistyczne: Nadają to, co jest oglądane. A jest oglądalność, przejdź się np. o tej godzinie po szpitalach. Dodatkowo mają niewielkim kosztem godzinę programu - nie trzeba studia, scenariusza, charakteryzacji i czego tam jeszcze do robienia programów telewizyjnych. Sądzę też, że w niedziela o godz. 7 to nie jest jakiś prime time.
  • Odpowiedz
@stoprocent madry pomysl, niech wszyscy ktorym sie to nie podoba w----------a z kraju do ktorego sa przywiazani bo grupa religijnych fanatykow chce tak a nie inaczej, w kraju niech zostana same takie ograniczone sebixy i zobaczymy kto bedzie zasilal budzet panstwa

pozniej dziwicie sie ze powstaja takie filmy jak kler i obrywa sie normalnym katolikom ktorzy jednak sa chyba mniejszoscia niestety a wiekszosc to taka tepa masa ktorych jedynym celem w
  • Odpowiedz
@stoprocent: tja najlepiej Jezuitom. Pewien dziennikarz chciał laptopa. Idzie więc do Benedyktynów i pyta czy może zmówić w tej intencji nowennę. Na to mnich pyta się co to jest laptop. To on mu odpowiada, że taki komputer przenośny. "A, to nie. tylko w intencji wartości duchowych, nie materialnych można się modlić".
Idzie więc do Franciszkanów i tak samo:
-A co to jest laptop?
-Taki komputer.
-Modlić się można tylko w intencji wartości duchowych, więc nie.
Idzie więc
  • Odpowiedz