Wpis z mikrobloga

Chyba spalił mi się DAC SMSL M3. Jeszcze godzinę temu wszystko było ok, zostawiłem go włączonego z poziomem głośności na 10-20%, bez żadnego włączonego dźwięku i jak wróciłem już nie grał. System go wykrywa, na wejściu dioda przełącza się prawidłowo ale na wyjściu nic nie gra. Podłączałem też przez usb do smartfona, to samo, wykrywa, tryb przełącza się na 96 ale nic nie gra. Słuchawki oczywiście sprawne (K550). Na wyjściu RCA z tyłu miałem podłączone głośniki Microlab B77 i też nie grają choć bezpośrednio po jack'u jest wszystko ok.

Kupiony niedawno, 2-3 tyg. temu. Ten sprzęt tak pada czy tylko mi się trafiło? Żadnej spalenizny nie czuje

#audio #audioboners #dac #muzykaelektroniczna #elektronika
Kotimisio - Chyba spalił mi się DAC SMSL M3. Jeszcze godzinę temu wszystko było ok, z...

źródło: comment_S8PxljoUqvmxo8cAqnq4fcALtWc244ho.jpg

Pobierz
  • 16
Podłączyłem po 30 min i dalej bez zmian, zostawię na dłużej ale już tracę nadzieję :/ Głośniki i słuchawki podłączyłem do zintegrowanej karty i się czuje jak u cyganów. Kiedyś rechotałem z hifi ale teraz dac to podstawa ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@slavoy: Niestety też mi to przyszło do głowy i też nie dało żadnych zmian, ale dziękuję za chęci :/ Najgorsze że jest sobota a sklep mają otwarty w poniedziałek od ... 11 :)