Wpis z mikrobloga

@Atencyjny-Kitku: no właśnie ja tak sobie myślę, że sporo tych osób po prostu jest faktycznie nieszczęśliwych. W dzieciństwie nie otrzymali odpowiedniej dawki miłości i wsparcia, a teraz nie potrafią patrzeć na świat bez goryczy i cynizmu.
I jakoś tak mimo wszystko jest ich żal..
@LewCyzud: Coś w tym jest. Odkąd sobie zacząłem ściśle limitować wykop, to jakoś spojrzenie mi się poluzowało na wiele rzeczy i mam więcej czasu na ważniejsze żeczy. Jest tutaj trochę fajnych rzeczy, ale znaleziska i tematy w stylu: islam zalewa Europę, iOS vs Android, wielka bolska pisu, jakieś beta, cucki i w cholerę głupich zdjęć i memów, to rak.
@LewCyzud: oczywiście, że powinno się jak ognia unikać wszelkich środowisk opierających się na negatywności. Ale akurat w tym wypadku wystarczy dać kilka tagów na czarnolisto i będzie dobrze.

A wiecie, co mnie na wypoku najbardziej rozbraja? Jak ludzie wiecznie wszystko krytykujący i do wszystkiego się przypieprzający piszą, że ten portal pełen jest ludzi którzy tylko krytykują i do wszystkiego się przypieprzają :D