Wpis z mikrobloga

@mdka: do mycia- mleczko rewitalizujące vianek, nawilżająca emulsja myjąca vianek lub żel winogronowo-lawendowy biolaven
Tonik (i w zasadzie serum w jednym) hydrożelowy z kwasem hialuronowym Apis
Krem la roche posay lipkar
To jest skuteczne. Jak cera się poprawi, to polecam zmienić krem na coś z lepszym składem
  • Odpowiedz
Lrp lipkar lotion- jakby coś. Najlepiej nawilżający krem jaki znam, jak na taką pojemność to niedrogi, ale przez skład ja nie stosuję go codziennie, no chyba że mam przesuszoną skórę, choć wtedy zwykle wystarczą 3 dni z tym kremem i jest pupa niemowlaka :)
  • Odpowiedz
@mdka: @Mallow: dobra jestem. Fajnie, że napisałaś coś więcej w międzyczasie. Jeśli chodzi o te porady z maścią z wit. A to polecam odpuścić - to głównie parafina - daje radę jeśli chcesz zatrzymać nawilżenie, ale na skórę odwodnioną już nic nie zdziała.
Aloes nie nawilża głębszych warstw skóry - od tego są inne składniki, dlatego w kosmetyku szukaj przede wszystkim gliceryny, mocznika, kwasów PHA (np. kwas mlekowy lub kwas
  • Odpowiedz
@StaryZdzich: Dziękuję!! Nie spodziewałam się aż takiej dawki porad, bardzo mi pomogłaś, sporo mi się rozjaśniło w głowie. Co do toników to faktycznie w ogóle ich nie używałam, więc na pewno włączę teraz do pielęgnacji.
  • Odpowiedz
@mdka: nie ma problemu, tylko patrz na te detergenty - jeśli mogę coś podpowiedzieć to w hebe jest coś co się nazywa hydrolat z bielendy (seria zielona herbata lub taka nowa w ciemno brązowych opakowaniach z listkami , za reszte nie ręczę bo bielenda też lubi naciapać syfu), a tak naprawdę to tonik, w rossku jest seria "botanic rituals spa" z bielendy i z niej możesz brać w ciemno o ile
  • Odpowiedz