Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Arachnofob zastanawiam się tylko po co ona wtyka te majty w dupę xd nie wystarczy, że ma Fajny tyłek xd nie wiem mnie to odrzuca, od razu myślę, że karyńsko bez jakiejkolwiek klasy.
  • Odpowiedz
Oczywiście brzydka koleżanka zwróciła uwagę z odraza a dziewczyna chyba się uśmiechnęła jak odwracała głowa. Inaczej by tych gaci tak wysoko nie podnosiła jak by nie chciała pokazać swojej pięknej pierdziawki.
  • Odpowiedz
@Redien: ostatnio byłem w Serbii dwa tygodnie do Rumunii mam zamiar pojechać w przyszłym roku, ale jak pytasz o kobiety...

zdecydowanie TAK!
Serbki są śliczne i dużo mniej ##!$%@? niż w Polsce
w dodatku miłe, uśmiechnięte, kontaktowe
trochę konserwatywne w poglądach co ma swoje plusy bo słyszałem taką opinię od facetów tam mieszkających, że dziewczyny nie dają się wyrywać na jedną noc nawet jak murzyna zobaczą... z nimi trzeba chodzić
  • Odpowiedz
@Redien: akurat teraz pojechałem na festiwal muzyczny a później po prostu postanowiłem chwilę dłużej zostać i pozwiedzać więc byłem sam, ale to różnie bywa... wolę sam jeździć bo rzadko się zdarza, że znajduję spoko grupę... ale zwykle kwasy wywołują kobiety więc jak znajomi gdzieś jadą i są z nimi ich dziewczyny to NIE MAM CZASU xD
  • Odpowiedz