Wpis z mikrobloga

Właśnie wróciłem z Kleru.

Wszyscy piszą jakieś długie recenzje, analizy, doszukują się cholera wie czego, a prawda jest taka, że w tym filmie nie ma nic, o czym by nie było głośno.

Wszystko to co przedstawił reżyser Smarzowski, miało lub nadal ma miejsce w kościele katolickim.

Czego w tym filmie nie było?

Przede wszystkim tego przed czym przestrzegali katole, nie było nic co mogło by obrazić delikatne uczucia religijne katolstwa, nie było żadnych satanistycznych pierdół, nie było naśmiewania się z boga i wiary.

Wszystkie te katolskie przedpremierowe recenzje, w których pisali że ten film to atak na chrześcijaństwo, Polskę, katolików, boga, jezusa i w ogóle wszystko co katolickie można sobie wsadzić jak palec z reklamy przed seansem nowego filmu Koterskiego. Czyli w dupę.

Brawo, takim gadaniem zrobiliście temu filmowi świetną reklamę.

Z ciekawostek.

Sala pełna, większość widzów to ludzie starzy(no hehe, tylko gimboateisci pójdą na ten film hehe) żadnych prób blokowanie czy przeszkadzania, a na końcu bardzo mocne oklaski. Nawet nie wiedziałem, że ludzie klaszczą też w kinach XD

Film ogląda się po prostu fajnie, bo poruszone tematy nie są wyciągnięte z dupy, bo tak jak napisałem, wszystko to już było i w sumie nadal jest w rzeczywistości.

Polecam.
#bekazkatoli #kler
  • 15
@ytong1918: Nic dodać, nic ująć. U mnie co prawda nie klaskali na sali, ale wszyscy oglądali w ciszy i skupieniu. Bardzo dobry film. Film ukazuje wszystko co było, jest i będzie skupione w soczewce. Jak ktoś idzie z nastawieniem do kina na beke z Kościoła, to wyjdzie rozczarowany. To jest bardzo dobry dramat psychologiczny o ludziach i ich problemach osadzonych w danych realiach kleru. Polecam.
Wszyscy piszą jakieś długie recenzje, analizy, doszukują się cholera wie czego, a prawda jest taka, że w tym filmie nie ma nic, o czym by nie było głośno.

Wszystko to co przedstawił reżyser Smarzowski, miało lub nadal ma miejsce w kościele katolickim.


@ytong1918: To już wiedziałem po obejrzeniu zwiastuna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
recenzje, w których pisali że ten film to atak na chrześcijaństwo, Polskę, katolików, boga, jezusa i w ogóle wszystko co katolickie


@ytong1918: przecież to forma reklamy. Każdy wie, że takie gadanie przyciąga tłumy.