Wpis z mikrobloga

@Achaa: tylko pamiętaj żeby zawsze pytać, czy właściciel się zgadza :) ja nie przepadam jak mi ktoś przed wystawą psa dekoncentruje i mierzwi przygotowaną sierść :> po zejściu z ringu już zupełnie inna bajka.

I jak chcesz zobaczyć wszystkie psy to radzę być o 10. Po dwóch, trzech godzinach już wiele się nie dzieje, jest oczekiwanie na finały na które zostaje tylko garstka z przybyłych na wystawę psów.
@nama: Z reguły pytam :)
Co do godziny to mam doświadczenie z chodzeniem na wystawy w Drzonkowie w Zielonej Górze, bo też kiedyś przyszłam koło 12 to była już bida ;p
A jakiego masz piesa?
kiedyś przyszłam koło 12 to była już bida ;p


@Achaa: o to to, właśnie wiele osób nie ma pojęcia, że to tak dość szybko się dzieje i że wwstay psów są dla wystawców przede wszystkim i łatwo przegapić. Bardziej ludzie kojarzą sobie wystawę psów z jakimiś targami gdzie na stoiskach będą na nich czekać hodowcy do 19... no nie ;)

A jakiego masz piesa?


berneńczyki mam, wincyj pod tagiem #piesekpremier możesz
@nama: tak samo jak na spacerach, znasz wszystkich właścicieli psów, ale ani jednego imienia i zawsze jest "Gadałam z panią Tezy", "Pani od Pusi złamała nogę", "Państwo Rogera kupili nowe auto" XD
@Achaa: o to to to dokładnie to samo mamy u nas na spacerach :D każdy dom to nie dom Kowalskich albo Nowaków tylko "tutaj mieszka Skipper, tam mieszka Tosia, a tam ten biały z czerwonym dachem to dom Cziki". Autentyki nasze :>
Ale to w sumie miłe. I ile ludzi się poznaje.
@nama: dokładnie. Jak ogólnie jestem nieśmiała i nie gadam z losowymi ludźmi, tak jeżeli spotykasz innego psiarza to rozmowa się od razu klei :D Domyślam się, że podobnie mają matki z małymi dziećmi na spacerach XD
@Mallow: nie ma za co :)
plan sędziowania to będą rozpiski (od razu masz tam info ile jest psów w rasach, klasach i nawet co doi płci). Jest jeszcze coś takiego jak plany ringów żeby wiedzieć gdzie iść.

Na tych wszystkich ringach zaczyna się sędziowanie równolegle (!) plan sędzowania jest więc rozpisany na ringi.
Tak więc jak na pierwszym mijescu po otwarciu jest
Alpejski gończy krótkonożny (3) - to masz