Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie wiem jakich komentarzy oczekuje, ale chciałbym żeby ktoś z perspektywy trzeciej osoby spojrzał na to wszystko i ewentualnie sprowadził mnie na ziemie.

Mam problem z samooceną. Wyłysiałem dość wcześnie, bo w okolicach 20 lat. Chciałem zrobić przeszczep, ale okazało się, że donor z którego pobiera się włosy na przeszczep nie jest zbyt gęsty i efekt takiego zabiegu będzie słaby a koszt ogromny. Wiem, że łysy atrakcyjny nie jestem, a na pewno nie w tak młodym wieku. Postanowiłem wybielić i wyprostować zęby, zadbałem o sylwetke i ogólnie o wszystko na co mogłem mieć wpływ. I w sumie z moim samopoczuciem jest jeszcze gorzej. Jak patrzę na facetów w moim wieku to po prostu zazdroszcze. Gęste włosy, modne fryzury a ja świece łysą glacą. Jak mam z nimi konkurować jeżeli chodzi o poszukiwanie kobiety? Wygląd i pierwsze wrażenie ma znaczenie ale co z tego skoro nie mam włosów? Trochę przykro mi sie robi jak słucham koleżanek i marzą o brunecie z gęstymi włosami, albo blondynie. Tzn. ja to rozumiem bo każdy ma wymagania, ale boli mnie to, że jestem skreślany przez rzecz na którą nie miałem wpływu, której nie naprawie za pieniądze. Czuje się aseksualny i niewidzialny dla kobiet. Chciałbym sie podobać ale wiem, że prawdopodobnie nigdy nie będę. Mam dobrą pracę, kończe budowe domu i niby to wszystko od zewnątrz wygląda fajnie, a wewnątrz z zerową samooceną zaczynam mieć to wszystko w dupie. Najchętniej nie wychodziłbym już z domu.

#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 20
  • Odpowiedz
Muj borze. Zafiksowałeś się i postrzegasz wszystko przez pryzmat łysiny. Ja gdybym nagle obudził się całkiem łysy to miałbym na to #!$%@?. Myślisz ze włosy są najważniejsze? Przecież to nie ma żadnego znaczenia!! A nawet wiele kobiet leci na łysych. Niesamowite jak można się zamknąć we własnych myślach i problemach.
Musisz być w rzeczywistości szczęśliwym czlowkiekiem, jeśli brak włosów to twój największy życiowy problem. Ogarnij się. Ludzie maja w życiu problemy których
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: a co ty myślisz że łysi to nie mają brania? Łysy, gruby, brzydki, dla każdego coś się znajdzie tylko trzeba szukać i próbować. Na tym świecie jest tego tyle, że znajdzie się jakaś której spodobają się twoje dłonie :P Jeśli jednak jesteś nastawiony bardziej na ruchanje aniżeli na jakiś "głębszy" związek to dwie opcje najepiej działają:
1) Przypakuj - na mięśnie leci w #!$%@? Karyn,
2) Pozerka - dobra fura,
  • Odpowiedz
Oburzony: @zbulbersowany

piszę z anonimowych, bo widzę, że na kompletnego ignoranta trafiłem, a nie chce mi się użerać. Po pierwsze to łatwo ci mówić, że gdybyś nagle obudził się łysy to miałbyś na to #!$%@?. Po co takie #!$%@?? Dobrze wiesz, że to niemożliwe, poza tym nietrudno przychodzi takie oświadczenie kiedy ma się włosy na głowie xD W dodatku OP ma dopiero 20 lat, ciekawe czy ty jesteś w tym samym
  • Odpowiedz
Czuje się aseksualny i niewidzialny dla kobiet. Chciałbym sie podobać ale wiem, że prawdopodobnie nigdy nie będę.


@AnonimoweMirkoWyznania: To jest twój problem. Masa facetów jest łysa. Zapuść brodę. Do tego rób sobie ze swojej łysiny jaja, włosy facetom lecą z powodu testosteronu (no, nie tylko, ale to powszechne przekonanie). To jest temat do tylu luźnych żartów, dowcipów bądź podtekstów że nie powinieneś go unikać. Zwłaszcza że wtedy wychodzisz na pewnego i
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie widzę w tym co napisałem żadnej agresji, żółci ani jadu. Nie jestem tez oburzony. Mam 27 lat, jeśli to cokolwiek zmienia. Faktycznie nie jestem w stanie sobie wyobrazić jak coś takiego może urastać do rangi największego życiowego problemu, zwłaszcza jeśli OP twierdzi że w wieku 20lat ma dobra prace i kończy budowę domu. Takie rzeczy osiągają u nas ludzie raczej w wieku 30lat, nie 20, wiec jest tutaj mocno
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Najlepsze laski poznałem dopiero jak ogoliłem się na łyso. Zacząłem łysieć jak miałem 16 lat i ogolenie głowy było dla mnie najlepszym wyborem.
Jeżeli chcesz wyglądać jak pedał z grzyweczką to faktycznie, może Cię boleć to, że sobie nie możesz zaczesu na boczek zrobić.
Owszem, wielu nie będziesz się podobał, ale nie da się podobać każdemu (no chyba, że jesteś 10/10) z mordy.
  • Odpowiedz
Rozummm: A wolałabyś mieć duży garba ty nos i ładne, gęste ciemne włosy? Czy tak jak teraz masz? Ja mam duży nos i on skreśla mnie u każdej kobiety, relacje kończą się zazwyczaj na pierwszym spotkaniu... Planuję operacje ale trochę się boję, mam 21 lat, a koszt to ok 11tys zł... Mam pieniądze, ale boję się, chciałbym mieć normalny nos, z profilu wygląda tragicznie, jestem szczupły, twarz też i to się
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Słuchaj Panie Kolego, mam 22 lata, zakola jak półwysep iberyjski, na czubku łba nie miałem tak przerzedzone włosy, że masakra. Olewałem ten kompleks, starałem sie jakoś walczyć z tym i szukać sposobu na łysienie. Zrozumiałem, że to walka z wiatrakami, facet musi byc w takiej chwili facetem i zaakceptować fakty. Jak będziesz mega pewny siebie i to, że łysy masz inne cechy którymi musisz przebić konkurencje to lepiej się zgól
  • Odpowiedz