Wpis z mikrobloga

@xpurbanx: dzisiaj i jutro jest festiwal świateł więc polecam przejść się na Piotrkowską i w okolice, żeby chociaż zerknąć bo czasem są fajne wizualizacje :)

A na Politechnice z fajnych pubów masz Cotton i Index, z klubów Futurysta (polecam jak #!$%@? swędzi :D). Trochę dalej, ale wciąż blisko Polibudy jest jeszcze All Star.

W centrum 2 lokale z dobrymi piwkami - PiwPaw (około 100 piw do wyboru) i Z Innej Beczki
@regal20: no studencki klub, dziewczyny z akademików spuszczone ze smyczy :D Jak ktoś lubi kluby i tańce to dość łatwo tam wyrwać jakąś sarenkę, ja nigdy w klubach nie gustowałem ale mój współlokator czy sąsiedzi dość często tam chodzili na łowy i często jakąś się skusiła.
@Ignacy_Patzer: no to w Iron Horse masz lane piwko za 6.5, a w poniedziałki i czwartki 5 zł jeśli jesteś studentem. Jak weźmiesz od razu dzbanek (4 piwa) to wychodzi 5.5 zł za piwko. Czysta dość tanio ale nie pamiętam ile bo nie pijam wódki.

Oczywiście w Pijalni Wódki i Piwa czy Ministerstwie Wódki i Śledzia jest taniej, ale to moim zdaniem są lokale gdzie można wejść na jedno piwko/szota, a