Wpis z mikrobloga

@shoterxD: @oficer-prowadzacy: To nie pierwszy przypadek gdzie Line-Storm podaje skrina na którym widać jego opcje moderatora.
Obecny skrin może i fake, ale poprzedni wyglądał na całkiem przypadkowy.
Pamiętam bo sobie nawet zapisałem tego usera jako 'upośledzony mod'.
Dlaczego 'upośledzony'? Bo jego tłumaczenia był absurdalne i zaczął wklejać tam niby prześmiewcze obrazki o moderacji, żeby udawać jaki to z niego zwykły user.

Niestety linka nie mogę znaleźć, może ktoś z was
  • Odpowiedz
@asterrr:
Akurat to że kluczyk jest opcją w panelu moda to jest wiadome - kiedyś już jeden z modów wsypał się w podobny sposób.
Zresztą nie powiedziałbym że fejk - wpis gdzie to pisał jest już wywalony (po co? przypadek? @reflex1 go nie usuwał - już samo to w sobie jest pośrednim dowodem), a do tego interwał z odpowiedzią był zbyt krótki żeby przerabiać cały panel w Paincie czy innym Photoshopie.
  • Odpowiedz
@oficer-prowadzacy: bystry ;) i dlatego jeszcze nie masz blokady za szkalowanie Elona. I możesz komentować moje wpisy ;) reszta troli już się nie pojawia we wpisach tylko wzajemne kółko adoracji sobie pisze ze sobą. A ostatnio zaczęli anon anon minusować zbiorowo w komentarzach. Bo tylko to im zostało.
  • Odpowiedz
@oficer-prowadzacy: chłopied. Długo to takie coś robi się w corelu. W photoshopie to tylko robisz maskę i selektywnie zmieniasz wybrany kolor. Bawiłem się tym jeszcze na komputerze na korbkę. Teraz po szesnastu latach pewnie jest dużo prościej.
  • Odpowiedz