Wpis z mikrobloga

@Line-Storm: To jak naprawdę jesteś modem, to możesz odpowiedzieć, co było nie tak z moim wpisem? Chociaż było +18, było napisane ze rozdajo dla osób pełnoletnich, z państw gdzie CBD jest legalne?
  • Odpowiedz
@raczej_schizotypal:
Ale na to trzeba trochę czasu żeby zedytować aby wyglądało dobrze, a tam odpowiedź była całkiem szybko

@asterrr:
Ja jeszcze pamiętam jak @gibpotatoe (teraz @Apollo_Vermouth) się nie chcący wsypał - modzi to są ludzie z łapanki, a nie jacyś tajniacy żeby im się coś nie wymsknęło (a prawda jest taka że i nawet tajniakom się zdarza dekonspiracja) xD
o.....y - @raczejschizotypal: 
Ale na to trzeba trochę czasu żeby zedytować aby wygl...

źródło: comment_3N1XAFtomgg57mdUJlOg2SlWZdZK3LCu.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@reflex1: nie ma żadnych dowodów na to ze mtm to ja. a co do twojego wpisy nie pamietam. Palec się może omsknął. Kto wie. Moderacja tyle tych zgłoszeń ma i tak pewnie większość losowo rozpatrywana. Raz na 1000 akcji jakiś się poskarży szefowej na mirko. A norma wyrobiona. I tak się powoli żyje na tym wykopie. Psy szczekają a karuzela jedzie dalej.
  • Odpowiedz
Moderacja tyle tych zgłoszeń ma...


@Line-Storm: Kiedyś ktoś napisał, że w ciągu miesiąca mają około 30 tys. zgłoszeń do rozpatrzenia ale to było dawno i może być już tego więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Apollo_Vermouth:
Chciałem zawołać, ale napisałem na początku w taki sposób (@Apollo_Vermouth) i nie zawołało bo jest nawias przed małpą (pretensje do programistów wykopu), potem to zedytowałem. Jeśli masz wgląd w historię edycji czy coś to możesz sprawdzić czy tak było :P
  • Odpowiedz