Wpis z mikrobloga

Mirki jak myślicie zapisywanie się gdzieś jakoś teraz na taniec miałoby sens? Chodzi mi głównie o to aby nie siedzieć po szkole w domu cały czas robiąc bity czy grając w komputer albo wyjść 2 razy w tygodniu na siłkę tylko coś porobić i przede wszystkim kogoś poznać ( ͡º ͜ʖ͡º)
Btw poleci ktoś jakiś fajny klub taneczny czy coś takiego we Wrocławiu?
#wroclaw #taniec #dance #podrywajzwykopem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 8
  • Odpowiedz
co znaczy "zapisywanie się gdzieś jakoś teraz na taniec" ?
zapisywanie się na taniec zawsze jest dobre, lvl37 here, #rozowypasek mnie namówił na wspólny kurs tańca a wcześniej dwie lewe nogi wydawało mi się jestem, jak Ci będzie szło to samoocena rośnie zajebiście,
ale to najlepiej zapisać się z kimś na swoim poziomie, żebyś nie czuł się że Ty kogoś ograniczasz, bo lewe stopy obie, albo z kimś zaufanym i
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@wykopjestgupi o zapisaniu się samemu nawet nie chcę za bardzo myśleć bo raczej z tych nieśmiałych jestem, mam nadzieję że mi będzie dobrze szło warto spróbować. No dobra to popytam ludzi czy by się któryś nie zapisał ze mną dzięki za odp ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@mnich88: spróbuj to fajne, ale jeśli jesteś nieśmiały i dwie lewe nogi, to proponuję mentalnie się nastawić że wiele oczu będzie na Ciebie skierowanych i jedyne dobre wyjście z tej sytuacji to zwyczajnie, olać, albo spalić się ze wstydu wewnętrznie, stres Twoim wrogiem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mnich88: idź sam, na zajęciach są normalnie rotacje w parach.
Jeżeli chodzi o imprezy taneczne, które mogę polecić
Poniedziałek: szklana ćma - salsa
Wtorek: lewitacja - Bachata i Kizomba
Środa: szklana ćma - Kizomba
Czwartek: Felicita - Bachata
  • Odpowiedz
@mnich88: W niedzielę są weekendowe zajęcia z Salsy Kubańskiej w Just Move. 3h za 5 dych, prawie jak darmo. Zobaczysz, czy taniec i muzyka Ci odpowiada, wtedy możesz zapisać się też na regularny kurs. No i moim zdaniem najlepszy instruktor salsy we Wrocławiu (a z większością już miałem styczność).

I nie bój się zapisu samemu, właściwie wyjątkiem jest kurs, na którym nie ma zmian w parach w trakcie.
  • Odpowiedz