Wpis z mikrobloga

No elo.

Krótka piłka, mam grę do rozdania, "2 lesbijki/biseksualistki i Tornado" (oryg. "Life is Strange season 1") Epizody 1-5.
Czas do jutra 19 czasu polskiego, tym razem obiecuję, że będzie bez obsuswki. Chyba, że mirkorandom zawiedzie (znowu).

Kilka słów od ojca rozdającego:
Teraz chyba wychodzić będzie sezon 2, więc jak ktoś zatrzymał się w rozwoju emcjonalnym na poziomie czternastoletniej dziewczynki, lubi indie-folkowo-rockowe klimaty muzyczne prosto z Alabamskiego undergroundu rapowego, to jest to na pewno materiał dla niego do nadrobienia.

Ten tytuł wycisnął ze mnie bardzo dużo łez, dosłownie ryczałem jak grałem. Ale to może przez batożenie, któremu byłem poddawany za każdym razem, kiedy któryś z bohaterów używał jakiegoś żenującego, nastolatkowego slangu. Który był totalnie sztuczny. Naprawdę. Jakby 40-letniemu rolnikowi dać kartkę, długopis, i kazać mu napisać dialog między dwoma nastolatkami. Jak tak teraz pomyślę, to w grę nawet nie zagrałem, więc to chyba naprawdę nie ona wyciskała łzy, tylko te baty.

Na dniach dla odmiany coś ciekawego, gra o chińczykach z mordobitką, z jazdą samochodem, no takie GTA tylko, że z Jackie Chanem.

A na koniec jeszcze materiał zachęcający do produkcji. Pzdr <3

#mam14lattojestglebokie #mam14latichceumrzec #jestempelnoletnialeemocjonalniezatrzymalemsiegdzieswgimnazjum #rozdajo #rozdajosteam #gry #lifeisstrange (ojj, na tym tagu to mnie zjedzo)
N.....s - No elo.

Krótka piłka, mam grę do rozdania, "2 lesbijki/biseksualistki i ...
  • 11
  • Odpowiedz
a i standardowu aneks

Zielonki odpadają, jacyś falołersi patostreamów odpadają, ludzie wykazujący się brakiem RiGCzu również (czyt. troll konta, ludzie co na lewo i prawo [xD] rzucają "lewactwem" i "prawactwem"). Najmilej widziane osoby, które rzeczywiście w grę chcą pograć, a nie opchnąć na jakichś serwisach (znajdę was dzbany i odetnę wam ręce).
  • Odpowiedz