Wpis z mikrobloga

@runnerrunner: dodac nalezy:

1. Ten pan to wrecz Czarny Piotrus PR, jesli pamietacie glosna akcje o gosciu ktory przywiazal psa przed schroniskiem i uciekl, to wlasnie on. Jego smieszne tlumaczenia i wykrety spowodowaly, ze wycofala sie wiekszosc jego sponsorow. Ogolnie pan w srodowisku powazany za wyniki, niepowazany za zachowanie i cala swoja otoczke.
https://www.wykop.pl/link/2692999/znany-ultramaratonczyk-przywiazal-swojego-psa-do-bramy-w-najwiekszy-upal/

2. Sparthatlon jest mniejwiecej tym samym dla plaskich biegow, co UTMB dla
  • Odpowiedz
Jak byłem mały i słyszałem o maratonie to wydawało mi się to takim największym osiągnięciem biegaczy długodystansowych. Jeszcze ten słynny filmik z igrzysk mdlejącego biegacza... a teraz ultra nie robi wrażenia...
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: Czy on przypadkiem nie robił jakichś przewałów podczas zawodów? Nie wiem dlaczego, ale oprócz tej akcji z psem kojarzy mi się on z oszukiwaniem na czasie...
  • Odpowiedz
@runnerrunner: @YaYco: @arael:

Kuryło to #!$%@? arogancki mitoman, miałem nieprzyjemność zamienić z nim kilka słów. Zero szacunku do niego. Jak robił swój bieg dookoła świata, to kilka razy mu się GPS "rozładował" gdy ponownie się podłączył do sieci to nagle był kilkaset kilometrów dalej, i wyszło ze musiał by pokonywać ten odcinki w nieludzkim tempie a na zapominajmy że holował za sobą przyczepę z łódką, sprzętem
  • Odpowiedz
@runnerrunner: nie zapominajmy też, jak prosił zeby mu ktoś opłacił maraton z dolinie śmierci, obiecywał że wygra że jest w świetnej formie. Jego kolega wyłożył na niego gruby hajs, opłacił mu wylot 2 miesiące przed zawodami, żeby mogł się zaaklimatyzować, gość #!$%@?ł treningi non stop, widać było, ze cały czas czuje się co raz bardziej zmęczony, a on im bliżej startu, tym więcej biegał i nie chciał słuchać nikogo z
  • Odpowiedz
@runnerrunner dokładnie, jak tak pomyśleć to przywiązanie nie było czymś honorowym, ale lepsze do schroniska niż siekierą zabić, czy w lesie przywiązać.
Podobno do Grecji biegł, i jak to Polak przez Watykan. Tak w książce opisywał Jurek, nie brali go pod uwagę, a on większość trasy prowadził
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: dodatkowo było kilka incydentów pobicia innych zawodnika przez tego furiata. Ok przebiegł to tu mogę mu pogratulować jako biegaczowi, natomiast jako człowiek ma fatalną reputację.
  • Odpowiedz