Wpis z mikrobloga

@krollew007: najpierw muszę zrobić backup nand. Co się okazało, żeby używać kart sdxc konieczny jest update systemu XD
Mam 4.1 i póki co nie chcę aktualizować i w ogóle łączyć konsoli z siecią. Znalazłem jakiś sposób na obejście tego i będę teraz próbował. Później wrzucam Rajnx i romy co też trochę zajmie.
  • Odpowiedz
@FilcowyKlapek: najpierw robię backup nand, obecnie jest 60% i jeszcze nie grałem w nic, tylko menu chwilę widziałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak to się zrobi, to pogram w jakieś gry do 4gb na fat32, a jutro pokombinuje jak uruchomić swoją kartę sdxc 128gb. Switch wymaga aktualizacji przy wkładaniu karty bo wymaga pobrania certyfikatu sdxc i przy okazji zaktualizuje soft a ja wolę zostać na 4.1
  • Odpowiedz
ChoiDujourNX


@chicken_strips: dzięki za to info bo już się w tym wszystkim gubię. Masz jakieś inne wskazówki?
Póki co po wyjęciu zrobiłem tylko test na fuse glee, backup nand i załadowałem Rejnx w wersji z tego tutoriala niżej i przetestowałem na nim 2 gry do 4gb (fat32), 1-2 switch i super bomberman, bo hollow knight już wymaga update.
I-___-I - > ChoiDujourNX

@chickenstrips: dzięki za to info bo już się w tym wszyst...
  • Odpowiedz