Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cholera. Byłem zdawać prawko, w oczekiwaniu na egzamin usiadłem obok jednej dziewczyny. Ładna choć spotykałem się z lepszymi. Rzuciła wzrokiem ze dwa razy po czym spytała czy wiem która godzina. Potem zapytała jaką kategorię zdaję, odpowiedziałem ze B, ona nato ' to tak samo jak ja', spojrzeliśmy przez chwilę sobie w oczy i wtedy coś mnie w niej urzekło. Coś zajebistego. Nie było juz czasu rozmawiać bo ją wywołali. Niestety nie zdałem i poszedłem prosto ustalić następny egzamin, i ona tam siedziała tez ustalac nexta, jak mnie zobaczyła uśmiechnęła się i kiwnęła głową tak wiecie w stylu "hej". Spytała "i jak?" powiedziałem coś tam ze szkoda gadać a ona "no mów" i tyle, odeszła. Z tego stresu i w--------a wyleciało mi z głowy zeby powiedzieć zeby poczekała na zewnętrz. Mam nadzieje ze jeszcze ją spotkam bo było w niej coś zajebistego, miałem wrazenie ze juz się spotkalismy wcześniej i znamy. Muszę ją jeszcze spotkać.. stety niestety mam tez wrazenie ze laska to coś w stylu border, nie wiem ale mam coś takiego ze potrafię takie rozszyfrować i mnie do nich ciągnie...

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach